Akıllı Güvenlik - Bugün ve Yarın İçin

Yeni teknolojilerin yerinde ve mobil güvenliğe entegrasyonu ile hizmet yelpazemiz daha güçlü hale geliyor. Securitas, her müşterisi ve her durum için yüksek performanslı güvenlik hizmetleri ve çözümleri sunuyor.

Securitas’ın teknolojiyi, insanları ve bilgiyi entegre eden güvenlik çözümleri, kapsamlı ve oldukça esnek çözümler sunuyor. Güvenlik tekliflerimiz, dünya çapında faaliyet gösteren farklı sektörlerden geniş müşteri yelpazesine hitap ediyor. Securitas’ın sunduğu güvenlik çözümleri, yerinde, mobil ve uzaktan güvenliği, elektronik güvenlik sistemlerini, yangına karşı güvenlik hizmetlerini ve kurumsal risk yönetimini kapsıyor. Stratejimizi gerçekleştirmek için güvenlik hizmetlerimizi ve çözümlerimizi teknolojiyle bütünleştiriyoruz.

Özelleştirilmiş güvenlik çözümleri

Müşterilerimize özel ihtiyaçları doğrultusunda en doğru güvenlik çözümlerini sunabilmek için, Securitas olarak durumlarını ve ihtiyaçlarını kapsamlı şekilde analiz ediyoruz. Güvenlik yönetimi için en iyi uygulamaların kullanılması, müşterilerimize uygun güvenlik alternatiflerini sunabileceğimiz anlamına geliyor. Güvenlik çözümlerimizde teknoloji kullanımının artması ise, müşterilerimizin rekabetçi fiyatlarla güçlendirilmiş güvenlik ve güvenlik hizmetleri alabileceği anlamına geliyor.

Securitas Operasyon Merkezleri

Securitas Operasyon Merkezleri (SOC), yüksek performanslı güvenlik hizmetinin sunulması için kilit bir role sahip. Bu merkezlerden güvenlik hizmetlerimiz ve çözümlerimiz yönetilir ve kontrol edilir. SOC’de, insan ve teknoloji, kurulu süreçler ve protokollerle bir araya getirilir ve müşteri güvenliği ve hizmetini koordine eder. Meydana gelen tüm olaylar hakkındaki veriler ve sağlanan güvenlik hizmetleri, SOC vasıtasıyla, eğitimli profesyoneller tarafından yönlendirilir ve yönetilir. Operatörlerimiz, sorunları hızlıca belirleyip bunlara protokoller ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm getirme konusunda birer uzmandır. Tek bir iletişim noktası ile yüksek yoğunluktaki güvenlik çalışanının bir araya gelmesi ile hızlıca tespit etme ve eyleme geçme sağlanır. Operasyon merkezlerimizde toplanan bilgi, her durumda doğru eylemin gerçekleştirilmesi için kullanılarak, müşterilerimize gece gündüz demeden, yüksek kalitede güvenlik hizmeti sunabilmemizi sağlar. İyileştirilmiş mantıksal analizler, diğer analizler ve hassas müşteri geri bildirim raporları da Merkezlerimiz tarafından kolaylaştırılmaktadır. Bilgiyi paylaşmaya odaklanmış olmamız, tecrübenin etkili biçimde küresel organizasyonumuzda yayılmasını ve rekabet gücümüzü artırmaktadır. Operasyon Merkezlerimizi, öngörülü güvenlik çözümlerinin sunulmasında dağıtım yuvası olarak kullanarak önemli ilerleme sağlanmaktadır.

Karmaşık güvenlik ihtiyaçlarını karşılayabilmek

Kapsamlı tekliflerimizin arasında, özel sektördeki ve kamu sektöründeki – hem büyük ölçekli hem küçük ölçekli - tüm müşterilerimizin ihtiyacı olan güvenlik hizmetleri ve çözümleri bulunmaktadır. Securitas aynı zamanda, müşterilerin yüksek hassasiyet gerektiren veya tehditlere açık operasyonlarında ihtiyaç duydukları karmaşık güvenlik gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilmiş güvenlik hizmetleri sunar. Özel hizmetlerdeki Grup çapındaki uzmanlığımız, başarılı şekilde belgelendirilmiştir ve havaalanı güvenliğini, nükleer santrallerin güvenliğini, iskele ve liman güvenliğini, ve aynı zamanda toplu taşıma güvenliğini kapsar. Securitas, toplumun bu temel işlev alanlarını koruyacak bilgiye, kapasiteye ve yetkinliklere sahip az sayıdaki güvenlik sağlayıcılardan biridir.

Müşterilerimize yatırım yapmak

Securitas müşterilerimizin çalışma alanlarında kurulu teknolojiye yatırım yapmaktadır. Bizim için bunun anlamı, güvenlik ekipmanına ilişkin teknoloji yatırımları için, yerinde kurulum için ve bakım için tam sorumluluk almaktır. Donanım Securitas’a aittir ve maliyet, sözleşme bedelinin bir parçası olarak dağıtılır. Ağımızın gücünü ve yaygınlığını kullanarak, sertifikalı tedarikçilerden esnek teknoloji çözümleri sunabilmekteyiz. Müşterilerimizin güvenliğine yatırım yaparak sözleşme boyunca kaliteyi, fiyatlar açısından rekabetçiliği ve de ayarlanabilir güvenlik ekipmanlarıyla katma değeri sağlıyoruz.

Bize ulaşın
*
*
*
Verileriniz Nasıl İşlenir?

İş başvuruları için lütfen "Bize Ulaşın" alanlarında yer alan formları kullanınız. Bu alanlardan gönderilen iş başvuruları dikkate alınmayacaktır.