Ateş Ölçer Termal Kamera Çözümü

Ateş Ölçer Termal kamera çözümü, yoğunluğun olduğu alanlarda, belirlenen giriş bölgelerine yerleştirilmesiyle ziyaretçinin giriş yapmadan ateş ölçümünü sağlar.

Ateş Ölçer Termal kamera çözümü, yoğunluğun olduğu alanlarda, belirlenen giriş bölgelerine yerleştirilmesiyle ziyaretçinin giriş yapmadan ateş ölçümünü sağlar. Böylelikle sıcaklık tespiti yapılırken normal değerlerin dışında olan kişiler, noktasal ısı özelliği sayesinde anlaşılır ve sahaya girişi kontrol altına alınır.

5 metre uzaklıktan dahi sıcaklığı kolaylıkla tespit eden ateş ölçer termal kamera çözümü, özellikle bulaşıcı hastalıkların yaygın olduğu dönemlerde riskli kişilerin bölgeye girmeden bilgisayar ekranından takip edilmesine olanak tanır. Stratejik noktalar, giriş bölgeleri ve güvenlik alanları gibi yerlere kolaylıkla yerleştirilir ve kurulur. 

Termal kamera kullanımı, mobil ünite sayesinde kolaylıkla yeri değiştirildiği gibi duvar ya da tavana monte etme imkânını da sağlar. Kameraların hassasiyet gösteren sıcaklık derecelerinin tanımlanan seviyenin dışında bir dereceye sahip kişinin giriş yapmasında ekranda uyarı olarak gösterilir. 

Akıllı alarm özelliği, IP66 standart koruma ve kesintisiz kayıt opsiyonu ile gün içerisinde giriş yapan ziyaretçilerin ateş ölçümünü devamlı sağlar. Özellikle alışveriş merkezleri, ofisler, iş kuleleri, perakende mağazaları, endüstri tesisleri, hastane ve oteller gibi kalabalık ve riskli yerlerde kullanımı gerekli hale gelmiştir. Teknoloji ile geliştirilmiş güvenlik çözümlerinden biri olan termal kameralar, güvenli yaşam alanı oluşturur.

 Ateş Ölçer Termal Kameraya tanımlanan değerlerin dışında olan ziyaretçileri, 5 metre uzaklıktan akıllı alarm özelliği ile birlikte tespit edilir. Özellikle bulaşıcı hastalık dönemlerinde güvenli bir alan oluşturmanızda yardımcı olur.