Güvenliğin Yeni Yüzü - Securitas Özel Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik değişiyor. Kullanılan teknolojiler ve iş ortaklarımızın ihtiyaçları da buna paralel olarak değişiyor.

Güvenlik değişiyor. Kullanılan teknolojiler ve iş ortaklarımızın ihtiyaçları da buna paralel olarak değişiyor. Güvenlik artık sadece el feneri olan bir güvenlik elemanından ya da sadece izleme yapan bir güvenlik kamerasından ibaret değil. Yeni güvenlik anlayışında, insan, bilgi ve teknoloji bir arada çalışıyor.

Bu nedenle sensörler, analiz yapan kameralar ve Securitas çalışanları, her zaman bir arada ve sahada. Güvenlik ekipleri, analistler ve istatistikçiler el ele çalışıyor. Toplanan veriler, geçmişi ve bugünü anlamak ve geleceği yorumlamak için bize yol gösteriyor, her an her yerde rehberimiz oluyor. 

Amacımız tüm bu verileri bir araya getirerek, riskleri tehdit haline gelmeden önce hafifletebilmek, gerektiğinde aksiyon alabilmek ve her zaman iş ortaklarımıza  gerekli bilgi akışını sağlayabilmek

Bu bizim için yeni güvenlik anlayışıdır.

İşte biz buna, güvenliğin yeni yüzü diyoruz.

Detaylı bilgi için Securitas Gelecek Laboratuvarı’nı ziyaret ederek, İngilizce olarak hazırlanmış makalemizin tamamına ulaşabilirsiniz.

https://securitasfuturelab.com

https://securitasfuturelab.com/the-new-face-of-security/

 

Bize ulaşın
*
*
*
Verileriniz Nasıl İşlenir?

İş başvuruları için lütfen "Bize Ulaşın" alanlarında yer alan formları kullanınız. Bu alanlardan gönderilen iş başvuruları dikkate alınmayacaktır.