TelPark Akıllı Park ve Bariyer Çözümleri

Park yerlerinin sistematik bir şekilde yönetilmesini ya da yalnızca yetkili kişiler tarafından kullanılmasını sağlayan akıllı park yeri yönetim sistemidir.

Otopark güvenlik çözümlerinde dönüşümü yakalayan TelPark, park yeri yönetiminde yeni bir dönem açıyor. Akıllı park çözümü ile otopark güvenliği daha etkin yönetilirken müşteri deneyiminde de olumlu bir izlenim oluşturur. Akıllı bariyer sistemi, güvenli bir park sistemini de sağlar.

Akıllı bariyer sistemi veakıllı park çözümü alışveriş merkezleri, iş kuleleri, rezidanslar, hastane ve stadyumlar gibi alanlarda kullanım açısından uygundur. Ziyaretçiler otoparkın daha güvenli hale gelmesine yardımcı olan TelPark sayesinde deneyim kazanırlar. Uzaktan izleme merkezi ile entegre çalışan TelPark, tesisinize ait otoparka göre kolaylıkla tasarlanır.

Ayrıca uzaktan yönetilen bir bariyere sahiptir. Temassız kullanım özelliği, ziyaretçilerin tercih edeceği bir hizmet olmakla birlikte gerekli önlemlerin uygulanmasını sağlar. Engelli park yerlerine müdahale edilmesi ile sosyal sorumluluk açısından da farkınızı ortaya koyar. Akıllı otomasyonlar aracılığıyla ziyaretçi sıklığı ve alışkanlığını ölçümleme imkanını sunan TelPark, pazarlama süreçlerinde müşteri deneyiminde bilgi edinmeniz konusunda bir kriter olarak yer alır.

Uzaktan izleme sistemi ile giriş kontrolü, akıllı uyarı sistemi ve kontrol desteği çözümlerini sunar. Otoparkların verimli kullanılması için de park yeri doluluk bilgisini anında iletir. Teknolojinin kullanımı güvenlik çözümlerinde zorunlu hale gelmiştir. Teknolojinin güvenlik çözümleriyle kullanımı ziyaretçileriniz açısından da güven hissiyatı oluşturur. 

Ayrıca özel müşterilerinize ayrılan kişisel otoparkların kullanımında teknoloji desteği sayesinde markanızda fark yaratan güvenlik çözümü olarak da karşınıza çıkar. Ziyaretçileriniz akıllı bariyer üzerindeki kare kod sayesinde kendilerine park yeri ayırtılabilir.

TelPark akıllı park çözümü sayesinde park yeri güvenliği daha entegre ve teknoloji odaklı bir şekilde yönetir. Ziyaretçileriniz için güvenli bir park deneyimi sağlamakla birlikte ziyaret alışkanlığına da katkı sağlar.