Temassız ve Hijyenik Biyometrik Geçiş Çözümü

Temassız ve Hijyenik Biyometrik Geçiş Çözümü, geçiş noktalarında yönetimin çok daha güvenli bir şekilde yapılmasını sağlar. İris okuma, yüz tanıma ve parmak izi okuma özellikleri ile üçe ayrılır. Üç çözüm de temassız çalışır.

 Temassız ve Hijyenik Biyometrik geçiş çözümü, geçiş noktalarında yönetimin çok daha güvenli bir şekilde yapılmasını sağlar. İris okuma, yüz tanıma ve parmak izi okuma özellikleri ile üçe ayrılır. Üç çözüm de temassız çalışır.

Temassız ve hijyenik bir yönetim ile özellikle salgın hastalık veya çeşitli kısıtlamalar zamanlarında güvenli ve etkin bir güvenlik çözümü sunar. Arka planda çalışan derin öğrenme algoritmaları ile çözümün doğruluk payını artırmasını sağlar. Ziyaretçilerin hiçbir yere dokunmadan, hijyenik ve güvenilir bir şekilde geçiş noktalarından kendilerini tanıtırlar. Temassız biyometrik geçiş çözümü sayesinde ziyaretçiler beklemeden kontrol edilir. Stratejik noktalar, geçiş ve güvenlik noktaları gibi alanlarda konumlandırılır.

Temassız Biyometrik geçiş kontrol çözümü ile geçmişe yönelik veya canlı kayıtlar üzerinde arama yapılır. Sistem, elde ettiği iris, yüz tanıma ve parmak izi bilgilerini şifreler ve kendi arşivinde saklar. Ayrıca ek bir yazılım ile giriş çıkış takibinin yanında bordrolama için anlık veri sağlama, çalışanların ofis içindeki yol haritalarını çıkartma, yerlerini belirleme, acil durumlarda yoklama alma, gelen ziyaretçi bilgisini anında e-posta ile alma gibi çok sayıda faydayı da beraberinde getirir. Temassız ve hijyenik bir çözüm ile ziyaretçiler güvenle kontrol edilir.

Şehirlerde ve yaşam alanlarında yaşanan hızlı dönüşüme etkin bir şekilde uyum sağlayan Temassız Biyometrik Geçiş Kontrol Çözümleri, insan trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde güvenli bir geçiş çözümü sunar.