Securitas security Madrid

Bilgi Güvenliği

Securitas, bilgi güvenliği alanında Eğitim, Drill, Risk Analizi ve Teknolojik Çözümleri içeren paketleri ile Türkiye ekonomisinin belkemiği olan KOBİ'lere bilgi güvenliği konusunda güvenli adımlar attırıyor.

Günümüzde bilgi hırsızlığı farklı amaçlar için ve çeşitli yollarla yapılabiliyor, kişi veya kurumları oldukça ciddi zararlara uğratabiliyor. Bilgi hırsızlığının çarpıcı yollarından birisi de Sosyal Mühendislik.

İnsan zafiyetleri ve teknolojiyi bir arada kullanarak planlanmış bilgi çalma girişimlerine Sosyal Mühendislik adı veriliyor. Sistemler insanların kullanımları için üretiliyor ve en büyük güvenlik açıkları yine onları kullanan insanlardan doğuyor. Özellikle kurumlardaki çalışanlar, bilgi güvenliği konusunda yeterince bilinçli değillerse, dijital ve fiziksel güvenlik için yapılan yatırım tek başına yeterli olamıyor.

Securitas olarak bilgi güvenliği konusundaki bilincin artırılması, küçük ve orta ölçekli işletmelerin bu alandaki risklerine uygun çözümler getirmeyi hedefliyoruz. Bilgi güvenliği alanında Eğitim, Drill, Risk Analizi ve Teknolojik Çözümleri içeren paketlerimiz ile Türkiye ekonomisinin belkemiği olan KOBİ'lere bilgi güvenliği konusunda güvenli adımlar attırıyoruz.

Bize ulaşın
*
*
Verileriniz Nasıl İşlenir?

İş başvuruları için lütfen "Bize Ulaşın" alanlarında yer alan formları kullanınız. Bu alanlardan gönderilen iş başvuruları dikkate alınmayacaktır.