Skip to main content

Entegre Çözümler

Kapsamlı Güvenlik İhtiyaçlarına Tek Çözüm

Entegre Çözümler'in Faydaları Nelerdir?

Köklü geçmişi, bilgi lideri misyonu ve uluslararası alandaki başarıları ile tam olarak hizmetlerin maksimize edilmesi gereken noktada devreye giren Entegre Çözümler, hem çalışanlarını hem de müşterilerini ortak bir potada buluşturacak bütünleşik bir sistem yaratıyor.

Birbiri ile iç içe geçmiş kurguları ile dikkat çeken Entegre Çözümler, Securitas Türkiye bünyesindeki ilgili Şirketleri marifetiyle tek bir muhatap ile işletmenizin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Global deneyim anlayışı ile hazırlanan bu yeni model, 5 farklı yapı taşını bir araya getiriyor. Bu yapı taşları;

Entegre Çözümler

Müşteri ve fayda odaklı ortaya çıkarılan ve Securitas Güvenlik Metodolojisi ile hayata geçirilen senaryolar, ihtiyaç sahibi işletmenin temel yapı taşlarını, organizasyon yapısını ve fiziksel koşullarını detaylı olarak analiz ediyor.

  • Zahmetli ve karmaşık bir sistem kurulumunu, kişiselleştirilmiş bir güvenlik deneyimi haline dönüştüren bu sistem, aynı zamanda verilen eğitimlerle güvenlik personelini devamlı olarak destekliyor.
  • Bağımsız ve ayrı olarak yürütülen süreçlerin tek elde toplanmasını sağlayan Entegre Çözümler’in avantajları, işletmelerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre sınıflandırılıyor.

Farklı risk gruplarına özel bütünleşik çözümler

  • Optimum maliyete ve dinamik bir çalışma ortamına sahip olan bu çözümler, aynı zamanda uzmanlık alanlarına göre seçilmiş kalifiye güvenlik personeli ile bir araya getiriliyor.
  • sayede hem güvenliklerini hem de günlük yönlendirme işlemlerini uzman bir kadroya emanet eden işletmeler, güvenlik hizmetlerinden maksimum fayda sağlıyor.
  • Bağımsız ve ayrı olarak yürütülen süreçlerin tek elde toplanmasını sağlayan Entegre Çözümler’in avantajları, işletmelerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre sınıflandırılıyor.

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamı için entegre çözümlerimizle ilerleyerek hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image