Kişisel Güvenlik Uygulaması: Güvendeyim

Securitas Güvendeyim uygulaması, akıllı telefonları kişisel bir güvenlik cihazı olarak kullanmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır.

Tehlikeli bir durumla karşılaştığınızda telefonunuzu sallayın ya da ekranınızı kaydırın!

Konum bilginizi, olaya dair kısa süreli ses ve görüntü kaydınızı alarm izleme merkezine iletin. Uzman İzleme Operatörlerü size yardımın en kısa sürede ve en hızlı şekilde ulaşması için gereken ihbarları yapsın.

Perakende Günleri 2018 Katılımcılarına Özel

28-29 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilen Perakende Günleri katılımcıları, 6 ay süre ile kullanabilecekleri Güvendeyim Uygulamasına sahip olacak! 

Aktivasyon Kodunuzu Girin

Güvendeyim hesabınızı aktif etmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır. Securitas Uzaktan İzleme Merkezi, sizinle iletişime geçerek, gerekli kurulum işlemleri gerçekleştireceklerdir. 

Güvendeyim Uygulaması Kimler İçindir? 

Güvendeyim uygulaması, güvenliğe ihtiyaç duyan herkes içindir. Tek başına görev yapan çalışanlar, ıssız bir sokakta gece geç saatte yürüyen kişiler ve tehlikeli bir durumla karşılaşacağını hisseden herkes, uygulamayı tek tuşla aktif hale getirebilir. 

Güvendeyim Uygulaması İçerisindeki Alarm Türleri Nelerdir?  

Seyahat: Sadece bir başlangıç ve bitiş noktası seçimi yapılarak alarm sistemi devreye alınır. 

Toplantı: Hareketsiz ya da sabit olduğunuz zamanlarda bu mod kullanılır, hareketsiz kalınan zaman seçilir ve risk durumunun ne kadar süreceği sisteme tanıtılır.

Hareketsizlik Alarmı: Telefonunuzun berlili bir süre hareketsiz kalması ile devreye girer. Toplantı modu ile birlikte kullanılabilir.

Perakende Günleri Aktivasyon Formu
*
*
*
*
Verileriniz Nasıl İşlenir?