Acil Yardım Kioksu

Özel bir acil yardım ünitesi

Securitas Uzaktan İzleme Alarm Hizmetleri A.Ş olarak işimiz her zaman riskleri minimuma indirmek ve olaylar gerçekleşmeden önce önlem almaktır.

Çalışma prensiplerimizden hareketle geliştirdiğimiz Acil Yardım Kiosku çözümümüzle, acil bir durum yaşanması halinde hızlıca yardım alınabilmesini sağlarız. Tarafımızdan özel olarak tasarlanmış özel olarak tasarlanmış bu acil yardım haberleşme ünitesi sayesinde, yardım ihtiyacı olan kişi kiosk üzerinde bulunan tuşa bastığında Securitas Uzaktan İzleme Merkezi ile hem sesli hem de görüntülü iletişime geçer.


Uzaktan izleme operatörü, kişi ile görüşerek duruma dair bilgi almaya çalışır. Kule üzerinde bulunan ek kamera aracılığıyla görüşme sırasında kişinin ve çevrenin görüntüsü izleme merkezince izlenerek değerlendirilir. 

  • Acil durumun özelliğine göre, Securitas Uzaktan İzleme Merkezi tarafından bölgeye en yakın güvenlik ekibi, kolluk kuvvetleri ya da sağlık/itfaiye hizmetlerine ve önceden belirlenmiş tüm diğer yetkililere durum hakkında bilgi verilir.
  • Bu çözüm, 4.5G veri aktarımı sayesinde sadece elektrik bağlantısı yapılarak hızla kurulup devreye alınabilir.

 

 

Hizmetle Yaratılan Değer ve Fayda

  • Risk altındaki kişi ile sesli iletişim kurularak panik anında sakin kalması sağlanmaya çalışılır.
  • özellikle alışveriş merkezleri veya büyük endüstriyel tesisler gibi kalabalık alanlarda, ya da tenha ve uzak lokasyonlarda gerçekleşebilecek olası tehlike anlarında hızlı yardım ulaştırılması için kullanılır.
  • Halka açık alanlarda engelli, hasta veya yaşlı ziyaretçiler veya çocuklar gibi zaman zaman yardıma ihtiyaç duyabilecek özellikte ziyaretçilere destek olmada da etkili bir güvenlik çözümüdür.

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image