Araç, Kişi ve Kargo Takip Hizmeti

Kişilerin veya varlıkların coğrafi konumlarını tespit edebilen teknolojiler,  Securitas Uzaktan İzleme Merkezi tarafından takip edilir. 

Araç İzleme Hizmeti

Araçlar üzerinde kurulu GPS tabanlı izleme cihazlarının güvenlik amacıyla Securitas Uzaktan İzleme Merkezi tarafından izlenmesi hizmetidir.

Özellikle, ticari değeri yüksek ürünleri taşıyan araçların soygun, gasp gibi olaylara karşılaşma riskleri yüksektir. Ayrıca, iç suistimaller, kaza gibi durumların ticari sonuçları çok ağır olabilmektedir.

Securitas Uzaktan İzleme Merkezi, geleneksel araç izleme ve filo yönetimi mantığından farklı olarak araçların, taşıdıkları yüklerin ve kullanan kişilerin güvenliğini tüm yönleriyle sağlayacak teknolojiyi, izleme çözümlerini ve müdahale prosedürlerini kurgular.

Kişi İzleme Hizmeti       

Kişilerin üzerlerinde taşıyabilecekleri GPS tabanlı izleme cihazları, konum bilgilerini iletmekle birlikte üzerlerinde bulunan panik butonu ve iki-yönlü ses iletişimi özelliğiyle Securitas Uzaktan İzleme Merkezi’ne bağlıdır.

Herhangi bir acil durumda kişinin konumu hızlıca belirlenip, uzman operatörler ses bağlantısı ile kişiden durum hakkında bilgi alır. Gereken durumlarda kolluk kuvvetlerine, yangın-sağlık hizmetleri veya kişinin yakınlarına bilgi verilir. 

 

Acil durumlarda Securitas Uzaktan İzleme Merkezi kişinin coğrafi konum bilgisini yardımın en hızlı şekilde ulaşması için kullanır.

 

Kişi takip cihazları yerine, kişinin akıllı telefonu da izleme hizmeti için kullanılabilir.

Securitas Güvendeyim Uygulamasını telefonunuza indirerek, bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. 

Kargo Takip Hizmeti

Securitas Uzaktan İzleme Merkeziticari değeri yüksek ürünlerin taşınması esnasında, ürünlerin bulunduğu kutu veya konteynırların  içerisinde yerleştirilen bataryalı GPS cihazları ile izler.

Ürünlerin taşıma esnasında belirlenen rotayı terk etmesi, herhangi bir noktada planlanan süreden daha uzun kalması veya kutu/konteynırın kapağının zorlanması halinde ihbar gerçekleştirilerek ürünlerin varış noktasına zamanında ve sağlam ulaşması sağlanır.

Cihazlara bağlanan sıcaklık veya nem ölçme gibi sensörler ile ürünlerin doğru şartlarda taşınması Securitas Uzaktan İzleme Merkezi tarafından takip edilir. 

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image