Skip to main content

Güvendeyim

Securitas Uzaktan İzleme Alarm Hizmetleri A.Ş.’nin Uzman İzleme Operatörleri yardıma ihtiyacı olan kişiye yardımın en kısa sürede ve en hızlı şekilde ulaşması için gereken ihbarları yaparlar.

 

Güvendeyim Uygulaması

Tehlikeli bir durumla karşılaşıldığında telefonun basitçe sallaması veya ekranı kaydırmak yeterlidir. Böylece telefon, konum bilgisini, olaya dair kısa süreli ses ve görüntüyü alarm izleme merkezimize iletir. Securitas’ın Uzman İzleme Operatörleri yardıma ihtiyacı olan kişiye yardımın en kısa sürede ve en hızlı şekilde ulaşması için gereken ihbarları yaparlar.

 • Yalnız başına görev yapan personel için bir iş güvenliği destek platformu olarak kullanılabilir.
 • Konum izleme yalnızca kullanıcılar uygulamayı aktif hale getirdiklerinde müm¬kündür. Tüm hizmet kişisel gizliliğe önem veren şekilde tasarlanmıştır.
 • Seyahat

  Sadece bir başlangıç noktası ve ardından da bir bitiş noktası seçip ‘Yolculuğu Başlat’a tıklamansı sistemi çalıştırmak için yeterli olacaktır.

 • Toplantı

  Uygulamadaki toplantı sembolüne tıklayarak toplantının veya riskli durumun ne kadar zaman alacağı seçilebilir ve durum hakkında bilgi verilebilir.

 • Hareketsizlik Alarmı

  Toplantı özelliği ile birlikte kullanılabilen Hareketsizlik Alarmı sayesinde cep telefonun belirli bir süre hareketsiz kalması halinde alarm tetiklenmesini sağlayabilirsiniz.

Securitas Güvendeyim kartınızı aktive etmek için tıklayınız.

Aktivasyon için tıklayınız.

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Güvenlik ihtiyaçlarınızı tek bir çözümde birleştirerek, hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image