Skip to main content

Özel Güvenlik Hizmetleri

Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. tarafından hizmet verilmektedir.

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında hizmet veren Securitas şirketlerinin temel anlayışı, sunduğumuz güvenlik hizmetlerini en gelişmiş teknolojiler ile birleştirerek oluşturmaktır.

Müşterilerimizin operasyonlarına ve ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış etkin ve verimli çözümler ile günümüzde de artan güvenlik tehdidini azaltıyoruz ve önlüyoruz.

Özel Güvenlik Görevlisi

  • Hizmet verilen noktada, başlatmadan önce yapılan keşif sonrasında projeye özel koşullar ve ihtiyaçlar belirlenir. Bu çerçevede belirlenen gereksinimlere göre gündüz/gece, yaya veya motorize olarak, nokta veya devriye veya projeye özel şartlar çerçevesinde hizmetimizin ana akışı şekillenir.
  • Güvenlik görevlilerimiz kuruluş ve kişilere ait fabrika, ofis, tesis, inşaat sahaları, havalimanları, konutlar ve diğer alanlarda 5188 sayılı Kanundan aldıkları yetki çerçevesinde ve kanunda belirlenmiş fiziki ve hukuki sınırlar içerisinde sorumluluklarını yerine getirirler.
  • Bizim için başarılı bir güvenlik hizmeti, riskleri oluşmadan önlemelidir.
  • Güvenlik görevlilerimiz tarafından verilen özel güvenlik hizmet verdiğimiz kuruluşlar ve kişilerce Securitas tarafından geliştirilen raporlama sistemleri ile anlık olarak  takip edilmektedir. Ayrıca müşterilerimiz tarafından istenilen anda yapılabilecek uzaktan görev atamaları ve denetimler ile verdiğimiz hizmetlerin sürekli olarak denetime açık olmasını sağlanır.
  • Dürüstlük, dikkat ve yardımseverlik anlayışı doğrultusunda güvenlik sektörünün bilgi lideri olarak özel güvenlik hizmetlerinde sektörün standartlarını belirliyoruz.

Operasyon kalitesini keşfe hazır mısınız

Sahada bulunan Securitas Türkiye ilgili şirketleri güvenlik görevlileri veri girişlerini yapmak ve sistem tarafından gelecek yönlendirmeleri takip etmek için Smart Mobile kullanırlar. Görevlerin yapılıp yapılmadığı, ne zaman, ne şekilde ve kim tarafından yapıldığı da belgelenmekte ve anlık olarak raporlanır.

  • Daha hızlı iletişim ve tepki süreçleri oluşturmayı,
  • Kalite kontrol ve hizmet kalitesini artırmayı sağlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamı için entegre çözümlerimizle ilerleyerek hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image