Özel Güvenlik Hizmetleri

5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında hizmet veren Securitas şirketleri temel anlayışı sunduğumuz güvenlik hizmetlerini en gelişmiş teknolojiler ile birleştirerek oluşturmaktır.

Securitas olarak temel anlayışımız sunduğumuz güvenlik hizmetlerini en gelişmiş teknolojiler ile birleştirerek oluşturmaktır. 

Müşterilerimizin operasyonlarına ve ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış etkin ve verimli çözümler ile günümüzede artan güvenlik tehdidini azaltıyor ve önlüyoruz.

Hizmet verilen noktada, başlatmadan önce yapılan keşif sonrasında projeye özel koşullar ve ihtiyaçlar belirlenir. Bu çerçevede belirlenen gereksinimlere göre gündüz/gece, yaya veya motorize olarak, nokta veya devriye veya projeye özel şartlar çerçevesinde hizmetimizin ana akışı şekillenir.

Güvenlik görevlilerimiz kuruluş ve kişilere ait fabrika, ofis, tesis, inşaat sahaları, havalimanları, konutlar ve diğer alanlarda 5188 sayılı Kanundan aldıkları yetki çerçevesinde ve kanunda belirlenmiş fiziki ve hukuki sınırlar içerisinde sorumluluklarını yerine getirirler.

Bizim için başarılı bir güvenlik hizmeti, riskleri oluşmadan önlemelidir.

Güvenlik görevlilerimiz tarafından verilen özel güvenlik hizmetleri canlı olarak hizmet verdiğimiz kuruluşlar ve kişilerce Securitas tarafından geliştirilen raporlama sistemleri ile anlık olarak takip edilebilmektedir. Ayrıca müşterilerimiz tarafından istenilen anda yapılabilecek uzaktan görev atamaları ve denetimler ile verdiğimiz hizmetlerin sürekli olarak denetime açık olmasını sağlanır.

Dürüstlük, dikkat ve yardımseverlik anlayışı doğrultusunda güvenlik sektörünün bilgi lideri olarak özel güvenlik hizmetlerinde sektörün standartlarını belirliyoruz.

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Güvenlik hizmetleri sektöründe, bilgi lideri Securitas, hizmet karmasını tek bir çatı altında topladığı Entegre Güvenlik Çözümleri ile işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun güvenlik senaryolarını yaratıyor.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image