Skip to main content

Resepsiyon Hizmetleri

Securitas Danışmanlık Hizmet ve Tesis Yönetimi A.Ş. ve Securitas Tesis Yönetimi ve Danışmanlık A.Ş. tarafından hizmet verilmektedir.

Bir şirketin çalışanları, misafirleri ve tedarikçileri her gün resepsiyondan geçmektedir. Bu da yüksek seviyede bir profesyonel resepsiyon hizmetleri ihtiyacını doğurur. Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile bu ihtiyaç doğrultusunda farklı segmentlerdeki müşterilere resepsiyon hizmetleri verilmektedir. 

Resepsiyon masası ve resepsiyonist misafirlerin bir şirkete geldiklerinde ilk karşılaştıkları şeydir. Dolayısıyla, resepsiyon hizmeti verecek çalışanlarımızın seçimine son derece önem vermekteyiz. Müşterilerinize yüksek standartlarda, profesyonel bir yaklaşımla hizmet veriyoruz. 

Resepsiyon hizmetlerimiz ile hizmet ve çözüm odaklı bir anlayış, profesyonellik ve kaliteli bir imaj ile hem çalışanlarınıza, hem de misafirlerinize, dürüstlük, dikkat ve yardımseverlik anlayışına uygun bir çözüm sunmaktayız.

Teknoloji Alt Yapısıyla Kapsamlı Resepsiyon Hizmetleri

Müşterilerin ve ziyaretçilerin ziyarete geldikleri şirkette ilk temas ettikleri alan resepsiyondur. Bu alanlarda; , prestijli ve kaliteli bir imaj oluşması gerektiğine inanıyoruz ve çalışanlarımızı bu yöndeki eğitimlerle destekliyoruz.

  • Tek bir sistem ile gelen tüm kargolar tespit edilir ve e-posta yoluyla hatırlatma sağlanarak kargolar alıcılara anında ulaşır
  • Resepsiyon Hizmetlerinde teknolojik altyapıyı sağlayarak hızlı, pratik ve öngörülü çözümler sunar
  • Sunduğu raporlama sistemi ile bina içerisinde yer alan kişilerin detaylı raporuna kolaylıkla ulaşılır
  • Hızlı ve etkin ziyaretçi kaydıyla kalabalık ortamların oluşmamasını sağlar

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamı için entegre çözümlerimizle ilerleyerek hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image