Skip to main content

Değerlerimiz

Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever

Değerlerimiz, bize tüm paydaşlarımız ile ilişkilerimizde rehberlik eder. Kurum kültürümüz, toplumu herkes için daha güvenli hale getiren uzman çalışanlar ve profesyoneller yetiştirmek üzerine kuruludur.

  • Dürüst

    Bir Securitas çalışanı dürüsttür. İş ortağının evi, işi ya da değerli eşyaları ona emanet edilebilir. Dürüstlük ilkesi ayrıca, görüşlerini belirtmeyi, uygunsuz durumları bildirmeyi ve bilgi saklamamayı da içerir.

  • Dikkatli

    Bir Securitas çalışanı her zaman çevresinde olana bitene dikkat eder ve başkalarının göremediği ayrıntıları fark eder. Profesyonellik; görmeyi, duymayı ve değerlendirmeyi gerektirir. İş ortaklarının iş yerlerinde bulunabilecek riskleri ya da olayları öngörebilecek dikkat ve farkındalığa sahiptir.

  • Yardımsever

    Bir Securitas çalışanı, ihtiyaç duyulduğunda, işiyle doğrudan ilgili olmasa da yardımcı olur. Yaşamı daha huzurlu hale getirmek için müdahale gerektiren bir durum olduğunda muhakkak yardım edecektir.

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamı için entegre çözümlerimizle ilerleyerek hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image