Şirketlerimiz

Securitas Türkiye olarak, faaliyetlerimizi yürüttüğümüz şirketlerimizin listesidir.

                              Securitas Türkiye Şirketleri

 Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.  Securitas Güvenlik Hizmetleri, 5188 sayılı yasaya bağlı olarak faaliyetlerini sürdürerek, özel güvenlik hizmetleri sunar.

Securitas Entegre Güvenlik Çözümleri ve Hizmetleri A.Ş.

-
 Securitas Uzaktan İzleme ve Alarm Hizmetleri A.Ş.  1995 yılında kurulan firma, Türkiye'nin ilk alarm izleme merkezlerindendir. Ankara ve İstanbul'da birbirini yedekleyen veri ve izleme merkezleri ile faaliyetlerini sürdürür. 
Securitas Kontrol ve Destek Hizmetleri A.Ş.  Uzaktan izleme, açma, kapama, elektronik sistem kurulumu ve kontrol etme gibi farklı hizmetlerde aracı konumunda bulunan Securitas Kontrol Hizmetleri, tamamlayıcı hizmetler sunar. 
Securitas İtfaiye Hizmetleri A.Ş.  Acil durum müdahale ekipleri sayesinde doğal afetlerle mücadele konusunda danışmanlık hizmeti veren Securitas İtfaiye, çevre güvenliği, yangın tüpleri dolumu, bakımı ve satışı hizmetlerinin yanı sıra, projelendirme, yangın mühendisliği gibi alanlarda da danışmanlık faaliyetlerini sürdürür.
Securitas Risk Yönetimi ve Danışmanlık A.Ş.  Securitas Risk Yönetimi ve Danışmanlık, güvenlik alanında danışmanlık, eğitim, denetim hizmetleri sunar.
Koru Bina Yönetimi Ser.Dan.Hiz.San. Ve Tic. A.Ş. Bina, konser salonu, fuar ya da açık hava alanları gibi bölgelerdeki idari iş ve hizmet faaliyetlerini yürüten Koru Bina Yönetimi A.Ş., resepsiyon, cankurtaran, idari işler personeli hizmetleri sunar.
Sernet Danışmanlık Hizmet ve Ticaret Anonim Şirketi
     
Bize ulaşın
*
*
*
Verileriniz Nasıl İşlenir?