Skip to main content

İnsanlı Güvenlik Hizmetleri

Dünyanızın daha güvenli hale gelmesine yardımcı oluyoruz

Müşterilerimizin operasyonlarına ve ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış etkin ve verimli çözümler sunuyoruz.

İnsanlı Güvenlik Hizmetleri

Dürüstlük, dikkatlilik ve yardımseverlik anlayışımız ile güvenlik sektörünün bilgi lideri olarak, İnsanlı Güvenlik Hizmetleri’nde sektörün standartlarını belirliyoruz.

  • Hizmet verilecek noktada yapılan keşif sonrasında projeye özel koşullar ve ihtiyaçlar belirlenir. İhtiyaçlara göre insanlı güvenlik ekip yapımız netleştirilir ve hizmetimizin ana akışı şekillenir. (Gündüz/gece, yaya/motorize, nokta/devriye şeklinde)
  • Güvenlik görevlilerimiz; fabrika, ofis, tesis, inşaat sahaları, havalimanları, konutlar ve diğer alanlarda, 5188 Sayılı Kanun’dan aldıkları yetki çerçevesinde ve kanunda belirlenmiş fiziki ve hukuki sınırlar içerisinde sorumluluklarını yerine getirirler.
  • Güvenlik görevlilerimiz tarafından verilen İnsanlı Güvenlik Hizmeti, Securitas tarafından geliştirilen raporlama sistemleri ile anlık olarak takip edilmektedir. Ayrıca, müşterilerimiz tarafından belirlenen uzaktan görev atamaları ve denetimler ile verdiğimiz hizmetlerin sürekli olarak kontrol edilmesi sağlanır.

Operasyon kalitesini keşfedin

Sahada bulunan güvenlik görevlilerimiz, veri girişlerini yapmak ve sistem tarafından gelecek yönlendirmeleri takip etmek için SMART'ı kullanırlar. SMART sayesinde görevlerin ne zaman, ne şekilde ve kim tarafından yapıldığı anlık olarak belgelenir ve raporlanır. Böylece ekipler arasında daha hızlı bir iletişim sağlanır, kalite kontrolü süreci kolaylaşır ve hizmet kalitesi artırılır.

Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ve Securitas Entegre Güvenlik Çözümleri A.Ş. tarafından hizmet vermektedir. 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında hizmet veren Securitas şirketlerinin temel anlayışı, sunduğumuz güvenlik hizmetlerini en gelişmiş teknolojiler ile birleştirerek oluşturmaktır.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamı için entegre çözümlerimizle ilerleyerek risklerinizi azaltırken, maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize ulaşın

An error has occurred while getting captcha image

Securitas Türkiye’nin Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.