Size Yatırım Yapıyoruz

Çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu arttırmak,  çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak,  işini sahiplenmiş, aidiyet duygusu gelişmiş mutlu çalışanlar yaratmak en önemli hedefimiz. Bu nedenle, çalışanlarımızın bağlılığını sağlama amaçlı, takdir, ödüllendirme ve teşvik programları düzenlenmektedir.

Securitas’ta her 2 yılda bir tüm çalışanlarımızın dahil olduğu “Çalışan Anketi” uygulanmaktadır. Çalışan anketi ile çalışanlarımız liderlik, müşteri odaklılık, hedefler, organizasyon, ben ve iş arkadaşlarım alanlarında değerlendirmeler yapabilmektedir. Çalışan anketi sonuçlarına göre eylem planları gerçekleştirilmekte ve tüm süreçlerimize ilişkin iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapılmaktadır.

10., 20. ve 25. yılı dolduran çalışanlarımız her yıl düzenlenen törenle ödüllendirilmektedir.

Çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu arttırmak amacıyla sosyal aktiviteler düzenlenmektedir.

Çalışanlarımızın öneri ve beklentilerini dikkate almakta ve bağlılığı güçlendirecek çalışmaları sürekli geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Size Yatırım Yapıyoruz

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Güvenlik hizmetleri sektöründe, bilgi lideri Securitas, hizmet karmasını tek bir çatı altında topladığı Entegre Güvenlik Çözümleri ile işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun güvenlik senaryolarını yaratıyor.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image