Skip to main content

Finans

Tüm ülkeye yayılmış banka şubelerine, yaygın yapılanmamızın avantajlarını sunuyoruz.

Securitas Türkiye ilgili şirketleri, Finans segmentinde yer alan iş ortaklarına birbirinden farklı çözümler, yapıları itibariyle tüm ülkeye yayılmış şubelerinde aynı kalite ve standartta güvenlik hizmetine ihtiyaç duyan bankalara, ihtiyaç duydukları yüksek standartta, etkin ve kaliteli hizmeti sunuyor.

Securitas Türkiye ilgili şirketleri Finans segmentinde hizmet almayı tercih eden iş ortaklarına, 11 Bölge Müdürlüğü ile, yaygın yapılanmasının avantajlarını sunuyor.

Finans segmentinde hizmet almayı tercih eden iş ortaklarına, 8 Bölge Müdürlüğü ile hizmet veren Securitas, yaygın yapılanmasının avantajlarını sunuyor.

Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile finans segmentine sunulan ürün ve çözümler arasında akıllı kamera sistemleri, birim ve şubelerin koruma ve güvenliğinin sağlanması amacıyla silahlı özel güvenlik görevlisi sağlanması, Securitas Uzaktan İzleme ve Alarm Merkezi tarafından takip sağlanması, Smart M (PDA) cihazı ile denetleme, devriye kontrol, bilgilendirilme ve raporlama yapılması, profil analizi/ takibi sağlanması yer alıyor.

 

 

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Güvenlik ihtiyaçlarınızı tek bir çözümde birleştirerek, hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image