Finans

Tüm ülkeye yayılmış banka şubelerine, yaygın yapılanmamızın avantajlarını sunuyoruz.

Securitas Türkiye ilgili şirketleri, Finans segmentinde yer alan iş ortaklarına birbirinden farklı çözümler, yapıları itibariyle tüm ülkeye yayılmış şubelerinde aynı kalite ve standartta güvenlik hizmetine ihtiyaç duyan bankalara, ihtiyaç duydukları yüksek standartta, etkin ve kaliteli hizmeti sunuyor. Securitas Türkiye ilgili şirketleri Finans segmentinde hizmet almayı tercih eden iş ortaklarına, 11 Bölge Müdürlüğü ile, yaygın yapılanmasının avantajlarını sunuyor.

Finans segmentinde hizmet almayı tercih eden iş ortaklarına, 8 Bölge Müdürlüğü ile hizmet veren Securitas, yaygın yapılanmasının avantajlarını sunuyor.

Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile finans segmentine sunulan ürün ve çözümler arasında akıllı kamera sistemleri, birim ve şubelerin koruma ve güvenliğinin sağlanması amacıyla silahlı özel güvenlik görevlisi sağlanması, Securitas Uzaktan İzleme ve Alarm Merkezi tarafından takip sağlanması, Smart M (PDA) cihazı ile denetleme, devriye kontrol, bilgilendirilme ve raporlama yapılması, profil analizi/ takibi sağlanması yer alıyor.

Finans Segmentine Özel Çözümlerimiz

Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile finans segmentine sunulan ürün ve çözümler arasında taşınmazların korunması, para ve değerli eşya nakilleri ile ATM’lere para yükleme faaliyetlerine nezaretçi olarak özel güvenlik görevlisi sağlanması, Securitas Uzaktan İzleme ve Alarm Merkezi tarafından takip sağlanması, profil analizi/ takibi sağlanması yer alıyor.

Entegre Güvenlik Çözümleri 

Mobil Çözümler

Hizmet İzleme

Alarm İzleme Sistemi

 

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Güvenlik hizmetleri sektöründe, bilgi lideri Securitas, hizmet karmasını tek bir çatı altında topladığı Entegre Güvenlik Çözümleri ile işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun güvenlik senaryolarını yaratıyor.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image