Skip to main content

Havacılık

Securitas olarak Dünyada 34 ülkede 210 havalimanında güvenlik hizmeti sunuyoruz.

Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile günde binlerce kişinin giriş-çıkış yaptığı havalimanlarında oldukça hassas olan güvenlik uygulamalarını titizlikle yerine getiriyor. 

Securitas, günde binlerce kişinin giriş-çıkış yaptığı havalimanlarında oldukça hassas olan güvenlik uygulamalarını titizlikle yerine getiriyor.  Securitas Havacılık Grubu, güvenlik hizmetlerindeki kaliteyi ve ECAC standartlarını sağlamak için Aviation Bussiness Center (Havacılık İş Merkezi / ABC) çatısı altında Securitas Türkiye ilgili şirketlerin hizmet verdiği havalimanlarına destek veriyor. Segment liderlerinin katıldığı toplantılar düzenli olarak yapılıyor, sektörel gelişmeler takip ediliyor ve ülkeler arası bilgi transferi sağlanıyor. Ayrıca Havacılık Grubu Kalite Müdürlüğü’nün bünyesinde oluşturulan SAAP timi marifetiyle de çeşitli denetimler yapılıyor.

Securitas Türkiye (ilgili şirketleri kapsamında) havacılık segmentinde, her geçen gün farklı uygulamalar ile hizmet sahasını ve konularını geliştiriyor. Havalimanı güvenliğinde güvenlik alanındaki uzmanlığın yanı sıra iletişim ve insan kaynakları ile ilgili; çalışanların gelişim ve aidiyetlerini, yolcuların ise memnuniyetini hedef alan projeler geliştiriyor ve uyguluyor.

Securitas'ın Dünyadaki Havacılık Sektörü Uygulamaları için detaylı bilgi için: 

https://www.securitas.com/our-offering/security-services/aviation-security/ 

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamı için entegre çözümlerimizle ilerleyerek risklerinizi azaltırken, maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize ulaşın

An error has occurred while getting captcha image

Securitas Türkiye’nin Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.