Havacılık

Dünyada 52 ülkede 180 havalimanında güvenlik hizmeti sunuyoruz.

Securitas, günde binlerce kişinin giriş-çıkış yaptığı havalimanlarında oldukça hassas olan güvenlik uygulamalarını titizlikle yerine getiriyor.  Securitas Havacılık Grubu, güvenlik hizmetlerindeki kaliteyi ve ECAC standartlarını sağlamak için Aviation Bussines Center (Havacılık İş Merkezi / ABC) çatısı altında Securitas’ın hizmet verdiği havalimanlarına destek veriyor. Segment liderlerinin katıldığı toplantılar düzenli olarak yapılıyor, sektörel gelişmeler takip ediliyor ve ülkeler arası bilgi transferi sağlanıyor. Ayrıca Havacılık Grubu Kalite Müdürlüğü’nün bünyesinde oluşturulan SAAP timi marifetiyle de çeşitli denetimler yapılıyor.

Securitas Türkiye havacılık segmentinde, her geçen gün farklı uygulamalar ile hizmet sahasını ve konularını geliştiriyor. Havalimanı güvenliğinde güvenlik alanındaki uzmanlığın yanı sıra iletişim ve insan kaynakları ile ilgili; çalışanların gelişim ve aidiyetlerini, yolcuların ise memnuniyetini hedef alan projeler geliştiriyor ve uyguluyor.

Havacılık Segmentine Özel Çözümlerimiz

Securitas’ın havacılık segmentine sunduğu çözümler arasında akıllı kamera sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, Securitas Uzaktan İzleme ve Alarm Merkezi, Smart M (PDA) cihazı ile denetleme, devriye kontrol, bilgilendirilme ve raporlama yapılması ve profil analizi/ takibi sağlanması yer alıyor.

Havacılık Segment Liderimize Ulaşın