İçecek ve Tütün

Tesislerdeki amacımız ürün kayıplarını önlerken; hijyen ve insan sağlığı ön planda tutmaktır.

İçecek ve tütün tesislerinde yer alan tüm alanlarda öncelikle iş sağlığı ve güvenliği konularına dikkat ediliyor.  Securitas Türkiye ilgili şirketlerinin bu tesislerde görevli tüm çalışanları hijyen eğtimi alıyor. Görevli, Securitas Türkiye ilgili şirket çalışanlarına sürekli raporlama yaparak, çözüm ortaklarını bilgilendiriyor. Yine içecek segmentine özel taşıma yapan araçların mühür kontrolü, sürücülerin İSG kontrolleri ve araç kayıtları raporlanıyor. 

Securitas Türkiye ilgili şirketlerinin segmente özel sunduğu çözümler arasında yeşil güvenlik, keşif çalışmaları, tesiste yapılan zamansal risk analizi yer alıyor. Sektörün yine önemli bir faaliyet alanı olan dağıtım operasyonları için araç takip hizmet de yine Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile sunulan hizmetler arasında bulunuyor.

İçecek ve Tütün Segmentine Özel Çözümlerimiz

Securitas’ın segmente özel sunduğu çözümler arasında yeşil güvenlik, keşif çalışmaları, tesiste yapılan zamansal risk analizi yer alıyor.

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Güvenlik hizmetleri sektöründe, bilgi lideri Securitas, hizmet karmasını tek bir çatı altında topladığı Entegre Güvenlik Çözümleri ile işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun güvenlik senaryolarını yaratıyor.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image