British American Tobacco (BAT) Türkiye

BAT Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Bölge Güvenlik Müdürü Zafer Enver Tozun, Securitas’ı tercih etme nedenleri arasında; alanındaki deneyimi, bilgisi ve kalitesi olduğunu belirtiyor.

“Yoğun ve büyük dikkat gerektiren güvenlik sürecimizi Securitas’a emanet ediyoruz”

BAT Türkiye, BAT Grubundaki beşinci büyük fabrikaya sahip ve bu fabrikadan gerçekleştirilen ihracat ile son üç yıldır tütün ve tütün mamülleri sektöründe ihracat lideri konumunda bulunuyor. Kritik öneme sahip olan tesis, ofis, çalışan, bilgi gibi tüm varlıkları ile birlikte tüm ticari faaliyetlerinin profesyonel bir ekibin koruması altında olmasının yarattığı güvene değinen BAT Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Bölge Güvenlik Müdürü Zafer Enver Tozun, Securitas’ı tercih etme nedenleri arasında; alanındaki deneyimi, bilgisi ve kalitesi olduğunu belirtiyor.

Güvenliğin hassasiyetini vurgulayan Tozun, “Dağıtıma çıkan araçların, satış ve ürün nakliyelerinin tamamı, ihracat güzergahlarındaki tüm kara, deniz ve hava nakliyelerinde duraklamalarından molalarına kadar her noktada takip ediliyor” diyor ve ekliyor: “Dağıtım için ürün ve nakit para ile her hava koşulunda, 7/24 tüm Türkiye’de dolaşan ekibimizin güvenliği de çok önemli. Bu nedenle elektronik güvenlik sistemlerini etkin bir şekilde kullanıyoruz”

“Securitas’ın sunduğu Entegre Güvenlik Çözümü, hem teknoloji hem de uzman insan kaynağını içinde barındırıyor”

Tüm bu konular nedeniyle güvenliğin kendileri için büyük öneme sahip olduğunu vurgulayan Tozun, “Bu yoğun ve büyük dikkat gerektiren süreci Securitas’a emanet edebiliyoruz. Güvenlik ekibimizden ve aldığımız hizmetten oldukça memnunuz” diyor.

Aynı zamanda Securitas’ın segmente özel güvenlik çözümleri odaklı yaklaşımı ve entegre güvenlik çözümleri sunmasının kendileri için oldukça verimli ve etkin bir hizmet olduğunu dile getiren Enver Tozun, “Securitas’ın teknolojik yatırım yapan yenilikçi yüzü ve çalışanlarının da Securitas gibi yenilikçi ve çözüm odaklı olması Securitas ile iş ortaklığı yaşamamızın en önemli nedenleri oldu” diyor.

“Tek çözüm, tek sözleşme ve tek muhatap çok önemli”

Entegre güvenlik çözümleri ile güvenlik hizmetinde fark yaratmak hedefinde olan Securitas tarafından her konuda anında çözüm bulunmasının kendi operasyonel işleyişleri için de avantaj sağladığını belirten Tozun, “Securitas’ın sunduğu Entegre Güvenlik Çözümü, hem teknoloji hem de uzman insan kaynağını içinde barındırıyor ve böylece iş ortaklarına optimum faydayı sağlıyor” diyor ve ekliyor: “Tek çözüm, tek sözleşme ve tek muhatap çok önemli. Securitas’la çalışarak tek muhatabımızın doğru firma olduğunu ve bize doğru fiyatlandırma ile doğru çözümü sunduğunu görüyoruz.”

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image