Coca-Cola İçecek

Dünyanın en değerli markaları arasında yer alan Coca-Cola’nın Türkiye’nin farklı bölgelerindeki 15 birimi, uzun yıllar Securitas servislerini kullandı.

Securitas tarafından hizmet verilen tüm Coca Cola birimlerinde, Securitas Türkiye Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından geliştirilen Smart-M sistemi kullanılıyor.  Sistem, firmaya merkezden denetim gücü kazandırıyor. Coca Cola İçecek Kurumsal İlişkiler Müdürü Kaan Bal Smart-M ile ilgili olarak, “Bu hizmet, merkezin elini kuvvetlendiriyor. Tüm olaylar, anında yönetime raporlanıyor ve böylece kol kırılsa da artık yen içinde kalmıyor” diyor.

Bal, “Bir mağazaya gidip kıyafet almak istediğinizde, ihtiyacınıza ve paranıza göre alışveriş yapmaya çalışırsınız. Bu da aynı şey… Güvenlik ihtiyacınız ve belli bir bütçeniz var. Buna göre işin uzmanı olan Securitas, en verimli güvenlik çözümünü size sunuyor” diyerek entegre güvenlik çözümünün önemini vurguluyor.

“Securitas’ı diğerlerinden farklı kılan en büyük unsur teknolojiyi, uzman insanla en etkin şekilde kullanması oldu”

Coca-Cola’nın güvenliğe bakış açısına göre daha çok sonuç odaklı performansları önemsediklerini belirten Bal, “Sanırım bu da şirket kültürü ile doğrudan alakalı. Hizmet aldığımız güvenlik şirketinin güçlü ve uzman yanını mutlaka görmek istiyoruz. Aynı zamanda, bilginin ve tecrübenin davranışlara ve uygulamalara profesyonel şekilde yansıdığından emin olmak istiyoruz” diyor ve ekliyor:

“Güvenlikte en iyi olan kimse onunla çalışmalıyız. Bu hizmeti aynı kalitede, aynı bağlılıkla ve sürekli verebilecek olanla çalışmanız gerekiyor. Önemli olan sizin imajınıza uygun, imajı ve marka değeri kuvvetli biriyle çalışmak… Bizim için bu isim, Securitas.”

Securitas’ı tercih etme nedenlerini anlatan Kaan Bal, “Coca-Cola olarak sektör lideriyiz. Bu, zamanla bizim tüm tedarikçilerimizde de aradığımız bir özellik haline geldi. Güvenlik sektörünün saygın firmaları arasında, kapsamlı bir ihale düzenledik. Securitas bunların arasından bazı uygulamaları ile ayrıldı. Yapısı gereği şirketimiz yaygın bir halde faaliyet göstermektedir. Securitas’ın yönetsel ve operasyonel anlamdaki bölge yapılanması ihtiyaçlarımıza karşılık geliyordu. Securitas, bu anlamda diğerlerinden ayrıldı.  Bu noktada Securitas’ı diğerlerinden farklı kılan en büyük unsur teknolojiyi, uzman insanla en etkin şekilde kullanması oldu.”

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image