Skip to main content

Madencilik

Madencilik segmentinde sondaj, inşaat ve üretim aşamasından, teslim sürecine kadar her safhada Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile güvenlik hizmeti sunuyoruz.

 

Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile madencilik segmentinde sunulan hizmetler arasında; maden tesis girişlerinde; fiziki ve elektronik güvenliğin yanı sıra iş sağlığı ve iş güvenliği konularında da departman yöneticilerine denetim ve raporlama desteği vermek, ilgili kanun ve diğer mevzuatın öngördüğü şekilde yangın önleme ve müdahale hizmetlerinde çözüm ortağı olmak, maden PİT sahalarında periyodik olarak icra edilen patlatma faaliyetlerinde patlatma bölgesi ve ulaşım yollarını emniyet altına almaya destek sağlamak yer alıyor.

Gerektiğinde Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile alkol testi,araç hız kontrolü yapma hizmeti,kıymetli malların sevkiyat güvenliğini sağlama ve eskortluk hizmeti de verilmekte olup Off road ve ileri seviye sürüş eğitim almış güvenlik personeli ile 24 saat esasına göre devriye hizmeti sunulmaktadır.

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamı için entegre çözümlerimizle ilerleyerek hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image