Madencilik

Madencilik segmentinde sondaj, inşaat ve üretim aşamasından, teslim sürecine kadar her safhada güvenlik hizmeti sunuyoruz.

Securitas, Madencilik segmentinde sondaj, inşaat ve üretim aşamasından, teslim sürecine kadar her safhada güvenlik hizmet sunuyor. Madencilik segmentinde sunulan hizmetler arasında; maden tesis girişlerinde; fiziki ve elektronik güvenliğin yanı sıra iş sağlığı ve iş güvenliği konularında da departman yöneticilerine denetim ve raporlama desteği vermek, yangın önleme ve müdahale hizmetlerinde çözüm ortağı olmak, maden PİT sahalarında periyodik olarak icra edilen patlatma faaliyetlerinde patlatma bölgesi ve ulaşım yollarını emniyet altına almaya destek sağlamak yer alıyor. Gerektiğinde alkol testi ve araç hız kontrolü yapma hizmetini de sunan Securitas, kıymetli malların sevkiyat güvenliğini sağlıyor ve eskortluk hizmeti de veriyor. Off road ve ileri seviye sürüş eğitim almış güvenlik personeli ile 24 saat esasına göre devriye ve kontrol hizmeti sunuyor.

Madencilik Segmentine Özel Çözümlerimiz

Securitas'ın segmente özel sunduğu çözümler arasında; iş sağlığı ve iş güvenliği konularında denetim ve raporlama desteği vermek, patlatma faaliyetlerinde patlatma bölgesi ve ulaşım yollarını emniyet altına almaya destek sağlamak yer alıyor.

Bize ulaşın