Madencilik

Madencilik segmentinde sondaj, inşaat ve üretim aşamasından, teslim sürecine kadar her safhada Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile güvenlik hizmeti sunuyoruz.

Madencilik segmentinde sunulan hizmetler arasında; maden tesis girişlerinde; fiziki ve elektronik güvenliğin yanı sıra iş sağlığı ve iş güvenliği konularında da departman yöneticilerine denetim ve raporlama desteği vermek, ilgili kanun ve diğer mevzuatın öngördüğü şekilde yangın önleme ve müdahale hizmetlerinde çözüm ortağı olmak, maden PİT sahalarında periyodik olarak icra edilen patlatma faaliyetlerinde patlatma bölgesi ve ulaşım yollarını emniyet altına almaya destek sağlamak yer alıyor. Gerektiğinde Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile alkol testi,araç hız kontrolü yapma hizmeti,kıymetli malların sevkiyat güvenliğini sağlama ve eskortluk hizmeti de verilmekte olup Off road ve ileri seviye sürüş eğitim almış güvenlik personeli ile 24 saat esasına göre devriye hizmeti sunulmaktadır.

Madencilik Segmentine Özel Çözümlerimiz

Securitas Türkiye ilgili şirketlerinin segmente özel sunduğu çözümler arasında; iş sağlığı ve iş güvenliği konularında denetim ve raporlama desteği vermek, patlatma faaliyetlerinde patlatma bölgesi ve ulaşım yollarını emniyet altına almaya destek sağlamak yer alıyor.

Entegre Güvenlik Çözümleri

Hizmet İzleme

Araç, Kişi ve Kargo Takip Hizmeti

Acil Durum Yönetim Hizmeti

 

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Güvenlik hizmetleri sektöründe, bilgi lideri Securitas, hizmet karmasını tek bir çatı altında topladığı Entegre Güvenlik Çözümleri ile işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun güvenlik senaryolarını yaratıyor.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image