Petrol ve Gaz

Yüksek riskli sektörlerin başında gelen, Petrol ve Gaz endüstrisine yönelik titiz çalışmalarımız kapsamında Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile özel güvenlik hizmeti sunuyoruz.

Petrol, enerji dünyasının en önemli aktörlerinden bir tanesidir. Petrolün çıkartılması, nakliye edilmesi ve depolanması süreçleri bu önemli ürünün son kullanıcıya ulaşması sürecindeki en önemli aşamalardır. Her üç aşamadaki güvenlik hizmet kurguları birbirinden farklıdır.  Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile her üç aşama için özel geliştirilen güvenlik hizmet kurgusunu yüksek başarı oranı ile uyguluyor.  Petrol ve Gaz segmentindeki çözüm ortaklarına uygun oluşturulan güvenlik hizmet kurgusu, sektörün en temel ihtiyaçlarından olan Emniyetli Çalışma ilkeleriyle birebir örtüşüyor.

Securitas Türkiye ilgili şirketlerinin segmente özel sunduğu çözümler arasında Fiziki tedbirler, elektronik çözümler, devriye hizmetleri, tesiste yapılan zamansal risk analizi ve drill faaliyetleri yer alıyor.

Petrol ve Gaz Segmentine Özel Çözümlerimiz

Securitas Türkiye ilgili şirketlerinin segmente özel sunduğu çözümler arasında fiziki tedbirler, elektronik çözümler, devriye hizmetleri, tesiste yapılan zamansal risk analizi  ve drill faaliyetleri yer alıyor.

Entegre Güvenlik Çözümleri

Mobil Çözümler

Araç, Kişi ve Kargo Takip Hizmeti

Uzaktan Çevre Koruma

 

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Güvenlik hizmetleri sektöründe, bilgi lideri Securitas, hizmet karmasını tek bir çatı altında topladığı Entegre Güvenlik Çözümleri ile işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun güvenlik senaryolarını yaratıyor.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image