Petrol ve Gaz

Yüksek riskli sektörlerin başında gelen, Petrol ve Gaz endüstrisine yönelik titiz çalışmalarımız ile özel güvenlik hizmeti sunuyoruz.

Petrol, enerji dünyasının en önemli aktörlerinden bir tanesidir. Petrolün çıkartılması, nakliye edilmesi ve depolanması süreçleri bu önemli ürünün son kullanıcıya ulaşması sürecindeki en önemli aşamalardır. Her üç aşamadaki güvenlik hizmet kurguları birbirinden farklıdır.  Securitas her üç aşama için özel geliştirilen güvenlik hizmet kurgusunu yüksek başarı oranı ile uyguluyor.  Petrol ve Gaz segmentindeki çözüm ortaklarına uygun oluşturulan güvenlik hizmet kurgusu, sektörün en temel ihtiyaçlarından olan Emniyetli Çalışma ilkeleriyle birebir örtüşüyor.

Securitas’ın segmente özel sunduğu çözümler arasında Fiziki tedbirler, elektronik çözümler, devriye kontrol hizmetleri, tesiste yapılan zamansal risk analizi  ve drill faaliyetleri yer alıyor.

Petrol ve Gaz Segmentine Özel Çözümlerimiz

Securitas’ın segmente özel sunduğu çözümler arasında fiziki tedbirler, elektronik çözümler, devriye kontrol hizmetleri, tesiste yapılan zamansal risk analizi  ve drill faaliyetleri yer alıyor.

Bize ulaşın