Vodafone

50 ülkede hizmet veren Vodafone, Securitas’ın global alanda iş ortağı.

Securitas bize entegre bir çözüm sunuyor ve güvenlik işinde uzmanı insan kaynağı ile risklerimizi yönetiyor”

50 ülkede hizmet veren Vodafone, Securitas’ın global alanda iş ortağı. Vodafone Kurumsal Güvenlik Direktörü Mesut Demirbilek, 6 yıldır Vodafone ve Securitas’ın Türkiye’nin verimli bir hizmet birlikteliği yaşadığını belirtiyor ve ekliyor:  “Securitas bize entegre bir çözüm sunuyor ve güvenlik işinde uzmanı insan kaynağı ile risklerimizi yönetiyor”

Güvenliğin önem sırasında, çalışanlarının ve binalarının güvenliğinin ilk aşamada yer aldığını vurgulayan Demirbilek, “Türkiye’de 19 binamız var, bunların bir kısmı ofis binası, bir kısmı data merkezi, mtx santral merkezleri ve 30.000’den fazla baz istasyonu bulunuyor. Bunların yalnızca elektronik çözümlerle korunması mümkün ve yeterli değil. Bu noktada insanın da teknolojiyle buluştuğu çözümlere ihtiyaç duyuyoruz. Securitas bize entegre bir çözüm sunuyor ve güvenlik işinde uzman olan insan kaynağı ile risklerimizi yönetiyor” diyor.

“Securitas, ihtiyaçlarımıza uygun optimize ve entegre güvenlik çözümleri sunuyor”

Teknolojinin her alanda hayatımıza yerleşmesinin kaçınılmaz olduğunu aktaran Demirbilek şöyle devam ediyor: “Teknoloji geliştikçe, insanların yaşam ve çalışma tarzları değiştikçe güvenliğin de aynı yönde kendini geliştirmesi ve güne ayak uydurması gerekiyor. Securitas bunu en iyi şekilde sağlıyor. Securitas yalnızca Türkiye’de değil, tüm dünyada alanının bilgi lideri ve güvenlik algısının yaratılmasını sağlayan öncü bir firma. Güvenlik algısındaki değişimi de en iyi şekilde hem ülkemizde hem de tüm dünyada yönetiyor. Güvenlik firmasından güvenlik çözümleri firmasına dönüşen Securitas, ihtiyaçlarımıza uygun optimize ve entegre güvenlik çözümleri sunuyor.

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image