Skip to main content

Turizm ve Otelcilik

Global bilgisini, yerel uzmanlık ile bir araya getiren Securitas, Turizm ve Otelcilik sektöründeki ihtiyaçları Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığıyla en doğru şekilde cevap vermeyi amaçlıyor.

Özel Kurgulanan Çözümler

Ana faaliyet alanı müşteri memnuniyeti olan bu sektörde tespit edilen çözümler, müşteri konforunun önüne geçmeyecek ve hizmet alanlarını güvence altına alacak şekilde kurgulanıyor. Gerektiğinde otellere konuk olarak gelen özel müşteriler için de kurgulanabilecek özel çözümler ile de Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığıyla turizm sektörünü güvence altına alıp, personel eğitimleri ile de işletmelere yardımcı oluyor.

Günümüzde, güvenlik hassasiyetlerinin artışıyla birlikte müşterilerin konfor beklentisinin yanında “kendilerini güvende hissetme” beklentilerine de katkı sağlayacak bir çalışma ile; prosedür ve kurallar, fiziki tedbirler, elektronik tedbirler ve güvenlik görevlisi entegrasyonu ile Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığıyla;

Turizm ve Otelcilik Segmentine Özel Çözümler

  • Akıllı kamera sistemleri
  • Alarm sistemleri
  • Uzaktan izleme hizmetleri
  • Özel yazılımlı el terminalleri
  • Sanal devriye sistemleri
Daha Fazla Bilgi için

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamı için entegre çözümlerimizle ilerleyerek hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image