The Land of Legends

Özel Güvenlik Hizmetleri ile Masalsı Bir Tecrübeye Hazır Olun

Rixos Hotels ve Emaar grubunun birlikte hayata geçirdiği ve Türkiye’nin en büyük yaşam ve eğlence parkı olan The Land of Legends, 2016 yılının Temmuz ayından bu yana hizmet vermekte. The Land of Legends, sadece yaz aylarında değil, tüm yıla yayılacak şekilde hizmet veren Türkiye’nin ilk entegre yaşam ve eğlence parkı. Göz alıcı bir şekilde düzenlenmiş lüks, yaşam, alışveriş ve eğlence tecrübeleri sunarak, dünyanın her yanından gelerek harika bir tatilin ötesinde bir deneyim arayanlar için bir çekim noktası. The Land of Legends’ın Alışveriş Merkezi Müdürü Sertaç Yeğin ile bu kadar büyük bir markanın güvenliğini nasıl sağladıkları hakkında konuştuk.

Özel Güvenlik Hizmetleri ile Masalsı Bir Tecrübeye Hazır Olun

Rixos Hotels ve Emaar grubunun birlikte hayata geçirdiği ve Türkiye’nin en büyük yaşam ve eğlence parkı olan The Land of Legends, 2016 yılının Temmuz ayından bu yana hizmet vermekte. The Land of Legends, sadece yaz aylarında değil, tüm yıla yayılacak şekilde hizmet veren Türkiye’nin ilk entegre yaşam ve eğlence parkı. Göz alıcı bir şekilde düzenlenmiş lüks, yaşam, alışveriş ve eğlence tecrübeleri sunarak, dünyanın her yanından gelerek harika bir tatilin ötesinde bir deneyim arayanlar için bir çekim noktası.

The Land of Legends’ın Alışveriş Merkezi Müdürü Sertaç Yeğin ile bu kadar büyük bir markanın güvenliğini nasıl sağladıkları hakkında konuştuk. The Land of Legends’ın çok farklı ve eşsiz bir kompleks olduğunu söyleyen Sertaç Yeğin, buranın sihirli hikayelerin anlatıldığı bir dünya olduğunu belirtiyor. Bu yüzden misafirlerini sadece yaz döneminde ağırlamıyorlar, kışın da aynı yoğunlukta devam ediyorlar. Yeğin, on binlerce kişinin güvenliğini sağlamanın ciddi ve zor bir iş olduğunu ve bu ciddiyete uygun, sorumluluğu alabilen, yaygın hizmet ağına sahip ve işinde profesyonel olan bir güvenlik şirketiyle çalışmalarının elzem olduğunu söylüyor. Arayışlarının hep bu çerçevede gerçekleştiğini ve Securitas ile çalışmaya karar verdiklerini belirtiyor.

Yönetim kademesi olarak bu özelliklere uygun olan Securitas’in tüm beklentilerini karşılayabileceğini düşündüklerinin altını çiziyor. Güvenlikle alakalı her şeyi Securitas’a emanet ettiklerini belirten Yeğin, Securitas’ın ulusal ve uluslararası güvenlik mevzuatlarına oldukça hakim olduklarını ve herhangi bir risk ya da sorun olan durumlarda iletişim ağlarının çok kuvvetli olduğunu da sözlerine ekliyor. Securitas’ın yönetim kademesinden ilgililerin de, oluşabilecek ufak tefek pürüzlerde dahi hemen çözüme ulaşmasının kendilerini çok mutlu hissettirdiğini belirten Sertaç Yeğin, “Securitas’ın oldukça deneyimli bir ekibi var, bilgili ve kaliteli bir iş anlayışına sahip oldukları için gözümüz hiç arkada kalmadı bugüne kadar” diyor ve ekliyor; “Securitas, geniş bir uzman kadrosuna sahip olmasının yanı sıra güler yüzlü ve profesyonel bir ekibe de sahip.

Teknoloji ve İnsan Odaklı Özel Güvenlik Şirketi

Misafirlerimizin tesisimize girerken ilk gördükleri Securitas personeli. Bu misafirlerimize güven veriyor.” Securitas’ın teknoloji ve insan odaklı bir güvenlik şirketi olmasının kendilerini çok etkilediğini belirten Yeğin, her ekipmanın en son teknoloji trendleri göz önüne alınarak kurulduğunu ve hayatlarının bu sayede çok kolaylaştığını söylüyor. Teknoloji ve yenilikçilik kadar insan unsurunu ve kurumsal imajı da önemsediğini ifade eden Sertaç Yeğin, Securitas’ın “İnsan, Bilgi ve Teknoloji” odaklı bu stratejisinden memnuniyetini ise şöyle dile getiriyor: “Teknolojiyi kullanarak sektöre liderlik eden Securitas’ın uzman insan kaynağını sağlaması da çok önemli. Teknolojinin sunduğu veri ve analiz imkanının önemi ortada.

Securitas’ın güvenlik teknolojilerine hakimiyeti ve güvenlik konsepti içerisinde en uygun şekilde teknolojiye yer vermesi çok güzel” İmajı da çok önemsediklerini vurgulayan Yeğin; “Güvenlik ekibimiz işlerinde uzman, güler yüzlü ve profesyonel bir ekip. Ziyaretçilerimizin genelde ilk karşılaştıkları kişiler güvenlik görevlilerimiz oluyor. Dolayısıyla da güzel giyinmeleri ve profesyonel görünmeleri çok önemli… Dostane, cana yakın ancak aynı zamanda herkes için emniyet ve güvenliği elden bırakmayacak şekilde bu projenin imajını doğru şekilde yansıtmaları bizim için çok önemli, Securitas’ın ekibi bunu bize sağlıyor” diyor.

Sertaç Yeğin’e Securitas’ı başka markalara önerip önermeyeceklerini sorduğumuzda şirketlerin aradıkları kriterlerin başka başka olabileceğini ama kurumsal markaların konuşmanın başında belirttiği özellikleri arayacaklarını düşündüklerini söylüyor. “Profesyonel ve işini gerçekten iyi yapan, yetkililerine dahi her zaman ulaşabilecekleri bir çözüm ortağı arayışındalarsa kesinlikle Securitas’ı tavsiye edebilirim. Onlar güvenlik kısmını hallederlerken siz yapmanız gereken işlerinize odaklanabiliyorsunuz, bu da beraberinde başarıyı getiriyor zaten” diyerek sözlerini sonlandırıyor.

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image