Selenium Retro - SE Club

Securitas altyapısı çok kuvvetli, teknolojiye yatırım yapan ciddi bir güvenlik firması.

SE Club olarak, hedefimiz kontrollü büyümek. Her zaman A+ projeleri kabul ediyor ve bu şekilde ilerliyoruz. Tesis Yönetim firmalarından bizi ayıran en önemli husus; biz maliklerimizi malik olarak değil, misafir olarak görüyoruz. Felsefemiz ve vizyonumuz bu.

Securitas altyapısı çok kuvvetli, teknolojiye yatırım yapan ciddi bir güvenlik firması. Yöneticilerle iletişim kurmak çok rahat çünkü karşılıklı empati yapabilmek mümkün. Zaten hali hazırda var olan bir marka değeri de var. Bununla birlikte eğitime de önem veriyorlar. İki bloklu ve hem ofisleri hem rezidansları içinde barındıran Selenium Retro projemizde de birlikte çalışıyoruz. Bizim için bunlar önemli ve bir yandan da uzaktan izleme hizmetleri olması da memnuniyet verici. Güvenliğe dair talep ettiğimiz her şey gerçekleşiyor. Kolayca uzlaşabildiğimiz ve denetim mekanizmaları çok sağlam olan bir çözüm ortağıyla çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bize ulaşın
*
*
*
Verileriniz Nasıl İşlenir?

İş başvuruları için lütfen "Bize Ulaşın" alanlarında yer alan formları kullanınız. Bu alanlardan gönderilen iş başvuruları dikkate alınmayacaktır.