Beypazarı Maden Suyu

Kritik öneme sahip olan tesiste personelin ve faaliyetlerin profesyonel bir ekibin koruması altında olmasının yanı sıra projede, Securitas Türkiye tarafından geliştirilen Smart-M sistemi kullanılıyor.

 
 

“Securitas’ın büyüklüğü referanslarından da anlaşılıyor. Sektörde bu kadar nitelikli istihdam sağlıyor olması ve iş disiplini de bizim için önem taşıyan konular arasında yer alıyor”

1957 senesinde H. Cemil Ercan tarafından kurulan Beypazarı Maden Suyu, yarım asırlık bir deneyime sahip. Beypazarı Maden Suyu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Ercan Türkiye’nin en modern ve en yüksek kapasiteli maden suyu tesis olduklarını belirterek,“Bizim amacımız sadece para kazanmak değil. Biz en kaliteli ürünü en ucuza halkımıza sunmak istiyoruz” diyor. Beypazarı Maden Suyu, hiçbir katkı maddesi içermeyen, kaynaktan çıkan maden suyunu, eğitimli personeli ile el değmeden hijyenik şartlarda şişelemeyi, gelişen teknolojiyi yakından takip edip, kalite ve güvenlik şartlarını sürekli geliştirerek sektörde lider olmayı, dürüstlük ilkesiyle koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç ve hedef ediniyor.

Maden Suyu üretmediklerini, şişelediklerini ve böylece en doğal olanı, tüketiciye ulaştırdıklarını belirten Niyazi Ercan, “Amacımız kaliteyi tüm halkı- mıza tattırmak ve ucuza içirmek” diyor. Beypazarı Maden Suyu, saatte 300.000 şişe dolumu sağ- layabilen altı üretim bandına ve tüm Türkiye’de satış ağına sahip. Aynı zamanda 17 ülkeye ihraç edilen Beypazarı Maden Suyu; Securitas Türkiye segmentasyon odaklı hizmet yapısına göre Endüstriyel Tesisler segmentinde yer alıyor.

Securitas ve Beypazarı Maden Suyu 5 yılı kapsayan uzun soluklu bir hizmet birlikteliği yaşıyor. Beypazarı Maden Suyu için, çalışma ortamının güvenliği önem verilen konu başlıkları arasında yer alıyor. Tesise gelen araçların takibi Beypazarı Maden Suyu’nun en öncelikli güvenlik ihtiyaçları arasında yer alıyor. Securitas, bu ihtiyaç doğrultusunda tesiste giriş ve çıkışların kontrol altına alınmasını ve Smart-M sistemi sayesinde olaylar hakkında bilgi sahibi olunmasını sağlıyor. Kritik öneme sahip olan tesiste personelin ve faaliyetlerin profesyonel bir ekibin koruması altında olması memnuniyet yaratıyor.

Niyazi Ercan, güvenlik alanında uzman ve profesyonel olan bir firmayla çalışmanın önemini vurgulayarak “Güvenlik görevlisi benim elemanım da olabilir ama o zaman uzman olmadığım bir alanda tüm sorumluluk bende olur. Bunun yerine tek işi güvenlik olan ve bu alanda uzman olan Securitas’la çalışmak çok daha mantıklı ve profesyonelce” diyor.

Beypazarı Maden Suyu’nun sektöründe ilk sırada bulunduğunu ifade eden Ercan, “Biz sektörümüzde birinciyiz. Securitas da kendi sektöründe birinci. Securitas’ı tercih etmemizin en önemli nedeni bizim gibi sektörünün lideri olması” diyor. Aynı zamanda Securitas’ın çok büyük, ciddi ve kurumsal bir firma olduğunu da gördüklerini ifade eden Ercan, “Securitas’la çalışarak güvenlik alanında alacağımız hizmetin dört dörtlük olabilmesini sağlamayı amaçladık” diyor.

Securitas’ın büyüklüğü referanslarından da anlaşılıyor.

Sektörde bu kadar nitelikli istihdam sağlıyor olması ve iş disiplini de bizim için önem taşıyan konular arasında yer alıyor” Securitas’ın büyüklüğü referanslarından da anlaşılıyor Kurumsallığın önemine de vurgu yapan Ercan, “Securitas’ın büyüklüğü referanslarından da anla- şılıyor, aynı zamanda sektörde bu kadar nitelikli istihdam sağlıyor olması ve iş disiplini de bizim için çok önemli konular” diyor. “Güvenlik görevlilerimiz bizim aynamız. Ziyaretçilerimizi güler yüzlü ve düzgün bir üniformayla karşılaması bizim imajımız açısından da büyük önem taşıyor. Burada bir askeri düzen kurulması değil ziyaretçilerimiz karşı- sında girişte sağladığımız imaj önemli” diyen Ercan, Securitas’ın çalışanlarına verdiği değeri önemsediklerini dile getiriyor.

“Securitas’ın Entegre Güvenlik Çözümlerine Açığız”

Her şeyden önce güvenlik görevlilerinin eğitiminin, görgü ve bilgisinin üst seviyeye çıkarılması- nın çok önemli olduğunu söyleyen Ercan, tesiste Smart-M kullanıldığını ve bunun dışında da işin uzmanı olan Securitas tarafından sunulacak olan tüm çözümlere açık olduklarını belirtiyor. Ercan bu konuda, “Securitas’ın Entegre Güvenlik Çözümleri (EGÇ) anlamında sunacağı tüm çözümlere açığız. İşin uzmanı ve sektörünün lideri Securitas tarafından bu şekilde yönlendirilmeyi memnuniyetle karşılarız” diyor. 

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image