Securitas, Eskişehir Ofisini Açtı

19 Nisan 2019 Cuma

Güvenlik sektörünün bilgi lideri Securitas, İç Anadolu Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Eskişehir Ofisi’ni 16 Nisan Salı günü gerçekleştirdiği bir törenle açtı.

Securitas Türkiye Ülke Başkanı Murat Kösereisoğlu ve İç Anadolu Bölge Müdürü Deniz Odabaş'ın evsahipliğinde gerçekleşen açılışa, iş dünyasından önemli isimler katıldı.  Eskişehir’de  66 hizmet noktasında 300 kişilik ekip ile hizmet verdiklerini belirten Kösereisoğlu “Aldığımız geri bildirimlere baktığımızda hizmet sektöründe karşılaştığımız fark yaratan en önemli noktalardan birisi de çözüm ortağına Coğrafi olarak yakın olmak.Eskişehir şube açılışımızda müşterilerimize daha yakın olmak ve dolayısıyla daha hızlı çözüm sunabilmek en önemli amacımız.Ofisimiz aynı zamanda Afyon, Kütahya ve Bilecik illerindeki operasyonlarımızdan sorumlu olacak. Hedefimiz 2022 yılında Eskişehir ofisimizi Bölge Müdürlüğü’ne dönüştürerek, şehir büyümesine ve istihdamına katkı sağlamak  ” dedi.

 

Securitas’ın Entegre Güvenlik Çözümleri ile farklılaştığını dikkat çeken İç Anadolu Bölge Müdürü Deniz Odabaş ise, “Securitas olarak bölgesel hedefimiz insan, bilgi ve teknolojiyi tüm iş süreçlerimize dahil ederek, farklı bakış açısı ve farklı hizmet anlayışı ile hizmet kalitemizi arttırmak, bu sayede iş ortaklarımıza maliyeti düşük katma değeri yüksek hizmet sunmak olacaktır. Entegre güvenlik çözümleri ile tek bir sözleşme ile işletmelerin tüm güvenlik ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz. Securitas’ın dünya genelinde sahip olduğu deneyim ve anlayışla hazırlanan bu model beş farklı yapı taşından oluşmaktadır. Bu yapı taşları; Güvenlik Hizmetleri, Teknoloji, Uzaktan İzleme, Kontrol Hizmetleri ve Danışmanlık Hizmetleri’dir. Bağımsız ve ayrı olarak yürütülen süreçlerin tek elde toplanmasını sağlayan Entegre Güvenlik Çözümlerinin avantajları, işletmelerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre şekillenmektedir.” dedi.