Salgına İlişkin Kamuoyu Açıklaması

6 Nisan 2020 Pazartesi

Görevimizin başındayız.

Securitas Türkiye olarak küresel çapta yaşanan ve ülkemizi de etkileyen Covid-19 salgınının en kısa sürede sona ermesini temenni ediyoruz. Salgında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, tedavi altındaki vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

Bu süreci aşmak için en çok ihtiyaç duyduğumuz hususun toplumsal farkındalık ile güçlü birliktelik olduğuna, devletimizin ve milletimizin el ele vererek bu zor zamanları en kısa sürede atlatacağına inanıyoruz.

Bu amaçla Securitas Türkiye ailesi olarak ülkemiz için daha fazlasını yapabilme amacıyla bugün de çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz.

Güvenlik, en temel ihtiyaç!

Yürütmekte olduğumuz ve en temel hizmetler arasında olan güvenlik hizmetleri, daha da artabilecek güvenlik risklerini azaltmak maksadıyla devam etmektedir.

Hizmet verdiğimiz her noktada, yetişmiş, tecrübeli ve eğitimli güvenlik kadrosuyla görevimize devam ediyor, öncelikle çalışanlarımızın sağlığını gözeterek, dünyanın daha güvenli bir hale gelmesine yardımcı oluyoruz.

Securitas Çalışanlarıdır!

Securitas Türkiye bünyesinde salgın döneminde görev alan çalışanlarımızın çalışma sistemleri sağlık koşulları öncelik olmak üzere, güvenlik ihtiyacı taleplerine uygun olarak değiştirilmektedir.

Securitas Türkiye olarak; çalışma mevzuatına uygun bir şekilde, bu süre içerisinde çalışanlarımızı yıllık izine çıkarma, başka projelerde görevlendirme gibi yöntemlerle Securitas bünyesinde görevlerine devam etmelerini sağladığımızı ve her halde salgın nedeniyle çalışma hayatında yürürlüğe giren tüm yeni yasal düzenlemelere uygun hareket ederek çalışanlarımızın yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz yerlerde, özveriyle görevlerine devam eden çalışanlarımızdan memnuniyet duyuyor, tüm çalışanlarımıza yürekten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Hep birlikte, bu günleri geride bırakacağımıza ve ülkemizin içerisinden geçtiği bu zor durumdan çok daha güçlenerek çıkacağına yürekten inanıyoruz.

Sağlıklı günler,

 

Ayrıntılı Bilgi için;

Securitas Türkiye

Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürlüğü

digital@securitas.com.tr