Securitas Gaziantep Ofisi Açıldı

25 Nisan 2018 Çarşamba

Güvenlikte bilgi lideri Securitas Güvenlik, Gaziantep Ofisi ile bölgedeki büyümesini sürdürüyor.

Gaziantep Ofisi’nin açılışında basınla bir araya gelen Securitas Çukurova Bölge Müdürü Cenk Bakırtel,  “Securitas Güvenlik Hizmetleri olarak Gaziantep’te 40 projede güvenlik hizmeti veriyor, 300 kişi istihdam ediyoruz.  Gaziantep bizim için çok önemli. Bölgede istihdama verdiğimiz desteği artırmayı ve bölgede güvenlik hizmetindeki anlayışımızı yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Bu süreçte şube ofisimizi açmak işlerimizi olumlu yönde etkileyeceği kanaatindeyim” dedi.

Segmentlere Özel Çözümler ile Özel Güvenlik Firmaları Arasındaki Farkla Securitas

Bakırtel, Securitas olarak en önemli farklarından birinin sektörlere ve segmentlere özel çözümler üretebilmesi olduğuna dikkat çekerek, ‘Şirketimiz bünyesinde her biri kendi alanında uzman 21 farklı segmentte bu segmentlere özel çözümler üretiyoruz. Teknoloji den yararlanarak hem riski ve hem de maliyetleri düşürüyoruz”  dedi.

Global Güç ile Yerel Bilgiyi Bir Araya Getiren Güvenlik Hizmeti

Yaptıkları için sadece güvenlik olarak tanımlamanın haksızlık olduğuna belirten Bakırtel, “Securitas olarak yaptığımız işi sadece güvenlik değil iş sürekliliği olarak da tanımlıyoruz. Herhangi bir işletmenin tehlikeli bir durum, yangın vb. bir durum yüzünden bir saat bile üretimine ara vermesi telafisi güç zararlara neden olabilir.  Ayrıca bu zararlar sadece maddi zararlar olmayabilir,  müşteri kaybı, itibar kaybı gibi büyük problemler oluşabilir. Biz Securitas tüm bu riskleri gözönüne alarak  gerekli önlemleri alıyor, müşterilerimize EGÇ olarak tanımladığımız Entegre Güvenlik Çözümler sunuyoruz” dedi.