Hakkımızda - SECURITAS

Teknoloji ve bilgiyi, hizmetlerine entegre ederek hızla büyüyen Securitas, Türkiye pazarında bilgi lideri misyonunu koruyor. Pazara, uluslararası kalite ve deneyimlerini, yerellikle birleştirerek öncülük ediyor.

Securitas Türkiye Hakkımızda

Teknoloji ve bilgiyi, hizmetlerine entegre ederek hızla büyüyen Securitas, Türkiye pazarında bilgi lideri misyonunu koruyor. Pazara, uluslararası kalite ve deneyimlerini, yerellikle birleştirerek öncülük ediyor.

Securitas Türkiye, endüstriyel tesislerden perakende zincirlerine, turizmden enerjiye, alışveriş merkezlerinden havacılığa kadar 26 farklı sektörden 1000'in üzerinde iş ortağına, 75 ilde, 2900 hizmet noktasında; bünyesindeki ilgili Şirketler marifetiyle

  • Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. - Securitas Güvenlik Hizmetleri, 5188 sayılı yasaya bağlı olarak faaliyetlerini sürdürerek, özel güvenlik hizmetleri sunar.
  • Securitas Entegre Güvenlik Çözümleri ve Hizmetleri A.Ş. - Köklü geçmişi, bilgi lideri misyonu ve uluslararası alandaki başarıları ile tam olarak güvenlik hizmetlerinin maksimize edilmesi gereken noktada devreye giren Entegre Güvenlik Çözümleri, hem çalışanlarını hem de müşterilerini ortak bir potada buluşturacak bütünleşik bir sistem yaratıyor.
  • Securitas Uzaktan İzleme ve Alarm Hizmetleri A.Ş. -  1995 yılında kurulan firma, Türkiye'nin ilk alarm izleme merkezlerindendir. Ankara ve İstanbul'da birbirini yedekleyen veri ve izleme merkezleri ile faaliyetlerini sürdürür. 
  • Securitas Kontrol ve Destek Hizmetleri A.Ş. - Açma, kapama, elektronik sistem kurulumu ve kontrol etme gibi farklı hizmetlerde aracı konumunda bulunan Securitas Kontrol Hizmetleri, tamamlayıcı hizmetler sunar. 
  • Securitas İtfaiye Hizmetleri A.Ş. - Acil durum müdahale ekipleri sayesinde doğal afetlerle mücadele konusunda danışmanlık hizmeti veren Securitas İtfaiye, çevre güvenliği, yangın tüpleri dolumu, bakımı ve satışı hizmetlerinin yanı sıra, projelendirme, yangın mühendisliği gibi alanlarda da danışmanlık faaliyetlerini sürdürür.
  • Securitas Risk Yönetimi ve Danışmanlık A.Ş. - Securitas Risk Yönetimi ve Danışmanlık, güvenlik alanında danışmanlık, eğitim, denetim hizmetleri sunar.
  • Koru Bina Yönetimi Ser.Dan.Hiz.San. Ve Tic. A.Ş.  Sernet Danışmanlık Hizmet ve Tic. A.Ş. - Bina, konser salonu, fuar ya da açık hava alanları gibi bölgelerdeki idari iş ve hizmet faaliyetlerini yürüten Koru Bina Yönetimi A.Ş., resepsiyon, idari işler personeli hizmetleri sunar.

özel güvenlik, uzaktan izleme, kontrol destek, resepsiyon, risk yönetimi, danışmanlık, itfaiye hizmetleri sunar.

 

Securitas Türkiye’nin 11 bölge müdürlüğü, 70 şube müdürlüğü ve 20 bin çalışanı bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi için:

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Güvenlik hizmetleri sektöründe, bilgi lideri Securitas, hizmet karmasını tek bir çatı altında topladığı Entegre Güvenlik Çözümleri ile işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun güvenlik senaryolarını yaratıyor.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image