Eğitim ve Gelişim

Securitas Türkiye bünyesinde İdari ve Saha kadrolarında görev yapan çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini desteklemek, iş birliği yaratmak ve motivasyonu arttırmak amaçlı eğitim ve gelişim programları düzenlenmektedir. Aynı zamanda uzaktan eğitim platformu ile çalışanlarımızın uzmanlık alanlarını bir üst seviyeye çıkaracak bilgi ve eğitimlere daha kolay ulaşmalarını sağlamayı hedeflemekteyiz.

Securitas Türkiye Eğitim Bursu

Securitas Türkiye Eğitim Bursu çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve öğrenimlerini desteklemek amacı ile verilen bir burstur. Securitas Türkiye Eğitim Bursu’na belirtilen koşulları sağlayan tüm idari çalışanlarımız başvurabilir.

Yıllık Planlı Eğitimler

Eğitim ihtiyaç Analizi doğrultusunda tüm çalışanlarımız için planlanmış eğitimlerdir. İhtiyacın niteliğine göre eğitimler;  iç eğitim, uzaktan eğitim ve dış eğitim olarak planlanmaktadır.

Oryantasyon Eğitimleri

İşe başlayan tüm çalışanlarımıza “Oryantasyon Eğitimi” verilir. Oryantasyon eğitimleri sınıf eğitimi ve/veya uzaktan eğitim şeklinde planlanmaktadır.

Securitas’ta göreve başlayan çalışanlara ilk 2 aylık süre içinde Securitas’a uyum sürecinde destek olacak bir Securitas çalışanı “Rehber” olarak atanır.

Etik Kod Eğitimi

Securitas’ın etik değerlerini anlatan ve tüm Securitas çalışanlarının alması gereken bir eğitimdir. Online olarak verilir.

Gelişim Programları

Securitas Türkiye bünyesinde görev yapan çalışanlarımız için her yıl İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü tarafından Securitas Türkiye’nin öncelikli konularına uygun olarak belirli çalışma grupları oluşturularak gelişim programları planlanmaktadır. Gelişim programları ile mesleki ve kişisel gelişimi desteklemek, iş birliği yaratmak ve motivasyonu arttırmak amaçlanmaktadır. Programlar bir veya birkaç adım olabilmektedir.

Securitas Türkiye’ye katılmak için E-Başvuru Portalı'nı ziyaret edin!