Skip to main content

Eğitim ve Gelişim

Potansiyelinizi geliştirme fırsatları

Çalışanlarımızın uzmanlık alanlarını bir üst seviyeye çıkaracak eğitimleri sağlıyoruz.

Securitas Türkiye ilgili şirketleri bünyesinde idari ve saha kadrolarında görev yapan çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini desteklemek, iş birliği yaratmak ve motivasyonu arttırmak amaçlı eğitim ve gelişim programları düzenliyoruz.

Potansiyelinizi üst düzeye çıkarın

Aynı zamanda Uzaktan Eğitim Platformu ile çalışanlarımızın uzmanlık alanlarını bir üst seviyeye çıkaracak eğitimlere daha kolay ulaşmalarını sağlıyoruz.

Eğitim bursu

Eğitim bursu ile çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunuyor ve öğrenimlerini destekliyoruz. Eğitim bursuna belirtilen koşulları sağlayan tüm idari çalışanlarımız başvurabiliyor.

Melker Schörling Bursu

Melker Schörling Bursu ile çalışanlarımıza profesyonel bilgi ve deneyimlerini uluslararası bir düzlemde geliştirme fırsatı sunuyoruz. Bursumuz, işlerinde her gün kahraman gibi davranan ve müşterilerimiz için sürekli fark yaratan dört saha çalışanımıza her yıl düzenli olarak verilmektedir.


Melker Schörling Bursu; Melker Schörling, 1992 yılında Yönetim Kurulu Başkanı olmak için Başkanlık ve CEO’luk görevini bıraktığında başlatındı. Bursumuzun temel amacı, Securitas’ın faaliyet gösterdiği her ülkede belli bir alanda/konuda uluslararası eğitim fırsatları sunmaktır.


Melker Schörling Bursu hakkında detaylı bilgiye, Securitas Çalışan Portalı'ndan ya da bağlı bulunduğunuz şube müdürlüğününden ulaşabilirsiniz.. 

Farkındalık programı

5188 Sayılı Özel Güvenlik Kanunu kapsamında özel güvenlik hizmeti sağladığımız projelerimizde, gerçekleşmesi muhtemel risklerin önceden tespit edilmesini ve önlenmesine yönelik tedbirlerin zamanında alınmasını ve bu çalışmaların organizasyon geneline yayılarak, tüm çalışanlarımızda farkındalık yaratmasını ve hizmet kalitemizi yükseltmesini amaç edindiğimiz bir programdır. 

İç eğitmen sistematiği

Kariyer gelişimini sağlayan iç eğitmen sistematiği yardımıyla kendi alanlarında uzmanlaşan çalışanlarımız ile projelere, iş ortaklarına ve Securitas çalışanlarına kazandırdığımız değerleri paylaşıyoruz.

Başarı hikayenizi Securitas'ta yazın!

Securitas olarak dünyayı daha güvenli hale getirmek için çalışıyoruz. Bizimle birlikte, kendi başarı hikayenizi yazmak ister misiniz?

Hemen Başvurun