Skip to main content

Eğitim ve Gelişim

Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığıyla bünyesinde İdari ve Saha kadrolarında görev yapan çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini desteklemek, iş birliği yaratmak ve motivasyonu arttırmak amaçlı eğitim ve gelişim programları düzenlenmektedir.

Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığıyla bünyesinde İdari ve Saha kadrolarında görev yapan çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini desteklemek, iş birliği yaratmak ve motivasyonu arttırmak amaçlı eğitim ve gelişim programları düzenlenmektedir.

Aynı zamanda uzaktan eğitim platformu ile çalışanlarımızın uzmanlık alanlarını bir üst seviyeye çıkaracak bilgi ve eğitimlere daha kolay ulaşmalarını sağlamayı hedeflemekteyiz.

Başarı Hikayeleri

“Çalışanlarına yatırım yapmayı” temel ilke olarak benimsiyoruz ve çalışanların başarı hikâyelerine ev sahipliği yapıyoruz.

 

 Eğitim Bursu

Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığıyla Eğitim Bursu çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve öğrenimlerini desteklemek amacı ile verilen bir burstur. Eğitim Bursu’na belirtilen koşulları sağlayan tüm idari çalışanlarımız başvurabilir.

Yıllık Planlı Eğitimler

  • Eğitim ihtiyaç Analizi doğrultusunda tüm çalışanlarımız için planlanmış eğitimlerdir. İhtiyacın niteliğine göre eğitimler;  iç eğitim, uzaktan eğitim ve dış eğitim olarak planlanmaktadır.

Oryantasyon Eğitimleri

  • İşe başlayan tüm çalışanlarımıza “Oryantasyon Eğitimi” verilir. Oryantasyon eğitimleri sınıf eğitimi ve/veya uzaktan eğitim şeklinde planlanmaktadır.

Securitas Türkiye ilgili şirketlerinde göreve başlayan çalışanlara ilk 2 aylık süre içinde Securitas’a uyum sürecinde destek olacak bir Securitas çalışanı “Rehber” olarak atanır.

Etik Kod Eğitimi

Securitas’ın etik değerlerini anlatan ve tüm Securitas çalışanlarının alması gereken bir eğitimdir. Online olarak verilir.

Gelişim Programları

Securitas Türkiye ilgili şirketleri bünyesinde görev yapan çalışanlarımız için her yıl İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü tarafından ’nin öncelikli konularına uygun olarak belirli çalışma grupları oluşturularak gelişim programları planlanmaktadır. Gelişim programları ile mesleki ve kişisel gelişimi desteklemek, iş birliği yaratmak ve motivasyonu arttırmak amaçlanmaktadır. Programlar bir veya birkaç adım olabilmektedir.

Securitas Türkiye İlgili Şirketleri’ne katılmak için E-Başvuru Portalı'nı ziyaret edin!

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Güvenlik ihtiyaçlarınızı tek bir çözümde birleştirerek, hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image