Şirketlerimiz - Securitas

Securitas Türkiye olarak, faaliyetlerimizi yürüttüğümüz şirketlerimizin listesidir.

 

       Securitas Türkiye Şirketleri

 Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.  Securitas Güvenlik Hizmetleri, 5188 sayılı yasaya bağlı olarak faaliyetlerini sürdürerek, özel güvenlik hizmetleri sunar.

Securitas Entegre Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

 

5188 sayılı yasaya bağlı olarak faaliyetlerini sürdürür.

 Securitas Uzaktan İzleme ve Alarm Hizmetleri A.Ş.  1995 yılında kurulan firma, Türkiye'nin ilk alarm izleme merkezlerindendir. Ankara ve İstanbul'da birbirini yedekleyen veri ve izleme merkezleri ile faaliyetlerini sürdürür. 
Securitas Kontrol ve Destek Hizmetleri A.Ş. Kontrol ve destek hizmetleri sunar.
Securitas İtfaiye Hizmetleri A.Ş.  Acil durum müdahale ekipleri sayesinde doğal afetlerle mücadele konusunda danışmanlık hizmeti veren Securitas İtfaiye, çevre güvenliği, yangın tüpleri dolumu, bakımı ve satışı hizmetlerinin yanı sıra, projelendirme, yangın mühendisliği gibi alanlarda da danışmanlık faaliyetlerini sürdürür.
Securitas Risk Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.  Securitas Risk Yönetimi ve Danışmanlık, güvenlik alanında danışmanlık, eğitim, denetim hizmetleri sunar.

Securitas Danışmanlık Hizmet ve Tesis Yönetimi A.Ş. ve Securitas Tesis Yönetimi ve Danışmanlık A.Ş. 

Bina, konser salonu, fuar ya da açık hava alanları gibi bölgelerdeki idari iş ve hizmet faaliyetlerini yürütülmektedir. Resepsiyon, idari işler personeli hizmetleri sunar.

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image