Skip to main content

Grup Politikası ve Projeleri

Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığıyla sürdürülebilirlik stratejisi, temel değerlerimiz olan dürüstlük, dikkat ve yardımseverliğe dayalıdır. Topluma pozitif katkısı olan hizmetler sunuyoruz.

Securitas'a göre kurumsal sosyal sorumluluk, paydaşlarımıza ekonomik, sosyal ve çevresel faydalar sağlayan ve Securitas markasına değer katan bir iş yaklaşımıdır. Aynı zamanda Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile iş ortaklarına sorumlu ve sürdürülebilir, yüksek kalite hizmetler sunarak, iş ortaklarının asıl işlerine odaklanıp, geliştirmelerine katkı sağlar.

Securitas AB Sürdürülebilirlik Raporlarına aşağıdaki bölmeden ulaşabilirsiniz.

Bu politikaların birçoğu sürdürülebilirlik işlerimizle alakalıdır: Securitas Değerleri ve Ahlak Kuralları, insan hakları, çalışanlar, iş ahlakı, çevre ve toplumun katılımıyla ilgili olarak bağlı kaldığımız ilkeleri ortaya koymaktadır.

Yolsuzlukla Mücadele

Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile işlerini yürürlükteki bütün yasa ve yönetmeliklere göre yürütmektedir. 

Securitas Grup Emisyonları Politikası

Securitas Grup Emisyonları Politikası, ana olarak enerji ve ulaşım alanlarına odaklanarak iklim üzerindeki etkimizi azaltmak için durmadan çalışmamız gerektiğini ifade etmektedir.

Etik Kod

Kanunlara riayet, yüksek etik standartların muhafazası ve ortak değerlerimizin savunulması Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile tüm faaliyetlerde büyük bir rol oynamakta ve müşterilerimizin, çalışanlarımızın, hissedarlarımızın ve diğer paydaşlarımızın güvenlerinin dayandığı temeli oluşturmaktadır.

Securitas Değerleri ve Etik Kodu için tıklayınız.

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamı için entegre çözümlerimizle ilerleyerek hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image