Skip to main content

İnsanlı Özel Güvenlik Hizmetleri

Operasyonunuzun özellikleri, risk ve ihtiyaçları için kurgulanan İnsanlı Özel Güvenlik Hizmetleri ile riskleri ve olayları tespit ediyor, caydırıyor ve en uygun müdahaleyi sağlıyoruz. Dünyanızın daha güvenli hale gelmesine yardımcı oluyoruz.

İnsanlı Özel Güvenlik Hizmetleri

Dürüstlük, dikkatlilik ve yardımseverlik anlayışımız ile dünyanızın daha güvenli hale gelmesine yardımcı oluyoruz.

  • Hizmet verilecek noktada yapılan keşif sonrasında projeye özel koşullar ve ihtiyaçları belirliyoruz. Risk ve ihtiyacınıza göre insanlı özel güvenlik ekip yapımızı netleştiriyor ve hizmetimizin akışını şekillendiriyoruz. (Gece/gündüz, yaya/motorize, nokta/devriye gibi)
  • Güvenlik görevlilerimiz; fabrika, ofis, tesis, inşaat sahaları, havalimanları, konutlar ve diğer alanlarda, 5188 Sayılı Kanun’dan aldıkları yetki çerçevesinde ve kanunda belirlenmiş fiziki ve hukuki sınırlar içerisinde sorumluluklarını yerine getirirler.
  • Güvenlik görevlilerimiz tarafından verilen İnsanlı Özel Güvenlik Hizmeti, Securitas tarafından geliştirilen raporlama sistemleri ile anlık olarak takip edilebilir. Ayrıca, müşterilerimiz tarafından belirlenen uzaktan görev atamaları ve denetimler ile hizmetimizin sürekli kontrol edilebilmesi olanağı sunuyoruz.

Bu video gösterilemiyor. 

Bu videoyu gösteremediğimiz için üzgünüz. Videoyu izlemek için hedefleme amaçlı çerezlere izin vermeniz gerekiyor. Lütfen 'na tıklayınız.

 

SMART ve operasyon kalitesi

Sahada bulunan güvenlik görevlilerimiz, veri girişlerini yapmak ve sistem tarafından gelecek yönlendirmeleri takip etmek için SMART'ı kullanırlar. SMART sayesinde görevlerin ne zaman, ne şekilde ve kim tarafından yapıldığı anlık olarak raporlanır. Böylece ekipler arasında daha etkin bir iletişim sağlanır, kalite kontrol süreci kolaylaşır ve hizmet kalitesi artırılır.

SMART ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın!

Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ve Securitas Entegre Güvenlik Çözümleri A.Ş. tarafından hizmet vermektedir. 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında hizmet veren Securitas şirketlerinin temel anlayışı, sunduğumuz güvenlik hizmetlerini en gelişmiş teknolojiler ile birleştirerek oluşturmaktır.

Teklif veya bilgi almak için hemen bize ulaşın!

Bu form sadece Securitas Türkiye'nin sunduğu güvenlik çözümleri ile ilgili bilgi ve teklif almak içindir. İş başvurusunda bulunmak için E-Başvuru web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

An error has occurred while getting captcha image

Securitas Türkiye’nin Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.