Skip to main content

Değerlerimiz

Değerlerimiz bize tüm paydaşlarımız ile ilişkilerimizde rehberlik eder. Kurum kültürümüz, toplumu herkes için daha güvenli hale getiren dürüst, dikkatli ve yardımsever çalışanlar yetiştirmek üzerine kuruludur.

  • Dürüst

    Bir Securitas çalışanı dürüsttür. İş ortağının evi, işi ya da değerli eşyaları ona emanet edilebilir. Dürüstlük ilkesi görüşlerini belirtmeyi, uygunsuz durumları bildirmeyi ve bilgi saklamamayı da içerir.

  • Dikkatli

    Bir Securitas çalışanı her zaman çevresinde olana bitene dikkat eder ve başkalarının göremediği ayrıntıları fark eder. İş ortaklarının iş yerlerinde bulunabilecek riskleri ya da olayları öngörebilecek dikkat ve farkındalığa sahiptir. Çünkü profesyonellik; görmeyi, duymayı ve değerlendirmeyi gerektirir.

  • Yardımsever

    Bir Securitas çalışanı, ihtiyaç duyulduğunda, işiyle doğrudan ilgili olmasa da yardımcı olur. Yaşamı daha huzurlu hale getirmek için müdahale gerektiren bir durum olduğunda muhakkak yardım eder.

Teklif veya bilgi almak için hemen bize ulaşın!

Entegre güvenlik çözümlerimizle tanışarak risklerinizi azaltırken, verimliliği optimize etmek için bize ulaşın.

Bu form sadece Securitas Türkiye'nin sunduğu güvenlik çözümleri ile ilgili bilgi ve teklif almak içindir. İş başvurusunda bulunmak için E-Başvuru web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

An error has occurred while getting captcha image

Securitas Türkiye’nin Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.