Skip to main content

Securitas Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

Securitas Türkiye, çalışanlarının yanında

Securitas Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının kurucusu Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. olup, vakıf Securitas çalışanlarının, evlenme, ölüm, doğum halleri başta olmak üzere; sağlık, eğitim, kültürel, sportif ve sosyal konularda yardımlaşmasını ve dayanışmasını hedeflemektedir.

Misyonumuz

Vakıf senedinde belirtilen amaçları gerçekleştirmek üzere, kısa, orta ve uzun vadeli planları hayata geçirerek, tesislere sahip olmak, bu tesislerin işletme ve idamesi için destek sağlamak, kar getirici yatırım, ortaklık ve şirketler kurmak, çağdaş iletişim araçlarıyla tanıtım faaliyetlerinde bulunmak ve yapılacak bağışları artırmak, vakfın misyonudur.

Vizyonumuz

Securitas Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın Vizyonu 3 kalemi kapsamaktadır.

  • Vakıf üyesi Securitas çalışanlarının ve bakmakla yükümlü olduğu kişilerin, uygar ve çağdaş seviyelerde sağlıklı bir yaşam sürdürebilmelerine katkıda bulunmak, sağlık hizmetlerini daha iyiye götürmek, engelli çocuk ve yetişkinlerle ilgili çalışma ve faaliyetlerde bulunmak,
  • Kaynağını, Securitas ve değerli çalışanlarının el ele vererek gönüllü bağışlarının oluşturduğu menkul ve gayri menkullerini en üst seviyede dikkat, gayret ve özenle değerlendirmek suretiyle modern tesisleri kurmak, yaygınlaştırmak, geliştirmek ve örnek düzeyde işletilmesi için destek sağlamak,
  • Başarıya şartlanmış bilimsel ve kültürel donanıma sahip çalışanların maksimum faydayı sağladığı, bağış yapan kişi, kurum ve kuruluşların teveccühüne layık, sağlık ve sosyal içerikli öncü ve güvenilir bir vakıf olmaktır.

Değerlerimiz

Dürüstlük, Güvenilirlik, Saygınlık, Şeffaflık, Yüksek Sorumluluk Duygusu, Üstün Hizmet Anlayışı, Bağışçılara Vefa, Hukuka Uygunluk ve Vakıf Kültürü'nü benimseme vakfın temel değerleridir.

Vakıf Web Sitesine ulaşmak ve detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamı için entegre çözümlerimizle ilerleyerek risklerinizi azaltırken, maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize ulaşın

An error has occurred while getting captcha image

Securitas Türkiye’nin Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.