Skip to main content

Securitas Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

Securitas Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının kurucusu Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. olup, iyiliğin gücü ile dünyanın daha güvenli hale gelmesine yardımcı olan çalışanlarımızın mutluluğunu ön planda tutuyoruz.

Çalışanlarımızın el ele vererek yarattığı bağışlar ile vakıf üyelerimize ve onların bakmakla yükümlü oldukları aile bireylerine; doğum, engelli ve ölüm halleri olmak üzere evlilik ve eğitim konularında yardımcı oluyoruz.

Hayallerinin peşinden aydınlık yarınlara koşan bir çocuğun eğitim hayatına katkı sunmak, yeni evlenen bir çiftin mutluluğuna ortak olmak, zorlu ve sıkıntılı süreçlerde birbirimize yardım eli uzatmak, engelsiz bir dünya için sınırları aşmak, hayatın her anında bir olmak ve bu doğrultuda binlerce vakıf üyemize koşulsuz fayda sunmak için her daim çalışanlarımızın yararını gözeten faaliyetlerimizi kesintisiz sürdüreceğiz.

Değerlerimiz

Dürüstlük, güvenilirlik ve saygınlık değerlerini benimseyerek şeffaflık, hesap verebilirlik ve yüksek sorumluluk duygusu ile hareket ediyoruz. Bu nedenle vakfımıza yapılan bağışların nasıl değerlendirildiğini süreli dergi ve faaliyet raporlarımızda yayınlıyor, dijital iletişim kanalları aracılığıyla kamuoyu ile paylaşıyoruz.

Bu video gösterilemiyor.
Bu videoyu gösteremediğimiz için üzgünüz. Videoyu izlemek için hedefleme amaçlı çerezlere izin vermeniz gerekiyor. Lütfen 'na tıklayınız.

Securitas Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı olarak;

İyiliğin gücü ile dünyanın daha güvenli hale gelmesine yardımcı olan çalışanlarımızın mutluluğunu ön planda tuttuğumuz çalışanlarımızın hayatlarına, hikâyelerine, hayallerine, yarınlarına destek olmaya devam ediyoruz.

Securitas Çalışanları Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

İyiliğin gücü ile dünyanın daha güvenli hale gelmesine yardımcı olan çalışanlarımızın mutluluğunu ön planda tutuyoruz.

Vakfımızı ziyaret edin

Bu form sadece Securitas Türkiye'nin sunduğu güvenlik çözümleri ile ilgili bilgi ve teklif almak içindir. İş başvurusunda bulunmak için E-Başvuru web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

An error has occurred while getting captcha image

Securitas Türkiye’nin Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.