Stratejimiz - SECURITAS

İşimizin temeli entegre güvenlik çözümleridir.

Securitas Türkiye Hakkımızda

İşimizin temeli entegre güvenlik çözümleridir.

İş Ortaklarımızla Güçlü İlişkiler İnşa Etmek

5188 Sayılı Kanun Kapsamında hizmet veren şirketlerimiz açısından güvenlik sektöründeki  güçlü konumumuzu sürdürebilmek için, finansal hedeflerimize erişmeli ve yüksek kaliteli hizmet sunmaya devam etmeliyiz.  İş ortaklarımıza katma değer yaratmalı ve değer zincirini iradeli bir şekilde tırmanmalıyız.   Bu sayede, iş ortaklarımızla uzun dönemli-güçlü ilişkiler kurmayı hedefliyoruz.

Entegre Çözümler Geliştirmek

Optimum ve maliyet-etkin güvenlik çözümlerini, iş ortaklarımızla birliktelik içerisinde ve onların ihtiyaçlarına göre şekillendiriyoruz.  Uzmanlığımız ile teknolojik çözümlerimizi doğru dengede sağlayarak optimal birliktelik sağlıyoruz.    

Teknolojiye Yatırım

Uzaktan video izleme gibi güvenlik çözümleri ve teknolojinin iç içe geçmesi sektörde önemli bir bileşen haline geldi.  Stratejimizin bir parçası olarak, özellikle bu alana belirli yatırımlar yapıyoruz.  Bu yatırımlar, bir yandan değer zincirinde tırmanmamıza yardımcı olurken, hizmet kalitemizi de sürekli geliştirmemizi sağlıyor. 

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Güvenlik hizmetleri sektöründe, bilgi lideri Securitas, hizmet karmasını tek bir çatı altında topladığı Entegre Güvenlik Çözümleri ile işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun güvenlik senaryolarını yaratıyor.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image