Skip to main content

Securitas Dürüstlük Hattı

Securitas'ta her ses önemlidir. Temel değerlerimizi ve itibarımızı tehdit eden herhangi bir durum söz konusu olduğunda iş arkadaşlarımıza ve dış paydaşlarımıza güveniyoruz. Bu nedenle, uygunsuz vakaların bildirilebileceği Securitas Dürüstlük Hattı'nı kurduk.

Securitas'ta çalışanlarımız her gün fark yaratır. Dünyanın dört bir yanındaki insanları ve kurumları koruyan, temel şirket değerlerimizle hareket eden dürüst, dikkatli ve yardımsever çalışanlarımızla gurur duyuyoruz. Securitas Dürüstlük Hattı sayesinde, çalışanlarımız endişelerini bildirerek durumu düzeltmeye ve benzer durumların tekrar yaşanmasını önlemeye destek olurlar.

Ayrıca, herkesin ne düşündüğünü açıkça söyleyecek kadar güvende hissetmesi gerektiğine inanıyoruz. Securitas Dürüstlük Hattı, çalışanlarımız ve paydaşlarımız için gizli bir raporlama sistemidir.

Securitas Dürüstlük Hattı

Securitas Dürüstlük Hattı, insanların seslerinin duyulduğunu ve bu doğrultuda aksiyonların alındığı gördükleri, sağlıklı bir kurum kültürüne katkıda bulunan bir uygulamadır. Bir Securitas çalışanı, ortağı, yatırımcısı veya Securitas'la bağlantılı başka bir paydaşsanız ve şirketimizle ilgili herhangi bir uygunsuz vakayı bildirmek istiyorsanız, şikayetinizi Securitas Dürüstlük Hattı aracılığıyla yapabilirsiniz. Platform 7/24 kullanılabilir ve izlenir.

Securitas Dürüstlük Hattı, yönetim sorumluluğunun olmayacağı anlamına gelmez. Endişelerinizi mümkün olduğunca ülkenizdeki insan kaynakları ekibine, hukuki temsilcinize veya yönetime bildirmenizi öneririz.

Securitas'ın Değerleri ve Etiği ile ilgili bildirilen tüm uygunsuz vakalar, raporlama kanalından bağımsız olarak Securitas Bilgi Uçurma Politikası ve yerel düzenlemelere göre soruşturulur ve belgelenir.