Skip to main content

Securitas Dürüstlük Hattı

Securitas'ta her ses önemlidir. Temel değerlerimizi ve itibarımızı tehdit eden herhangi bir durum söz konusu olduğunda iş arkadaşlarımıza ve dış paydaşlarımıza güveniyoruz. Bu nedenle, uygunsuzluk vakalarının bildirilebileceği Securitas Dürüstlük Hattı'nı kurduk.

Securitas'ta çalışanlarımız her gün fark yaratıyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanları ve varlıkları korurlarken, temel şirket değerlerimiz olan dürüst, dikkatli ve yardımsever  oldukları için gurur duyuyoruz. Bu değerler kim olduğumuzu tanımlar; kararlarımıza ve eylemlerimize yön verir. Endişeleri bildirmek, durumu düzeltmek ve benzer durumların tekrar yaşanmasını önlemek için ihtiyacımız olan bilgileri bize verirler.

Ayrıca herkesin ne düşündüğünü açıkça söyleyecek kadar güvende hissetmesi gerektiğine inanıyoruz. Securitas Dürüstlük Hattı, çalışanlarımız ve diğer kişiler için gizli bir raporlama sistemidir.

Securitas Dürüstlük Hattı

Securitas Dürüstlük Hattı, insanların seslerinin duyulduğunu görebildikleri ve bu doğrultuda aksiyonların alındığı, sağlıklı bir kurum kültürüne katkıda bulunan bir araçtır. Bir Securitas çalışanı, ortağı, yatırımcısı veya Securitas'la bağlantılı başka bir paydaşsanız ve şirketimizle ilgili bir uygunsuzluk vakasını bildirmek istiyorsanız, şikayetinizi Securitas Dürüstlük Hattı aracılığıyla yapabilirsiniz. Platform 7/24 kullanılabilir ve izlenir.

Securitas Dürüstlük Hattı, yönetim sorumluluğunun olmayacağı anlamına gelmez. Endişelerinizi mümkün olduğunca yerel İnsan Kaynakları'nıza, Hukuki temsilcinize veya yönetime bildirmenizi öneririz.

Ek Raporlama Kanalları

Kuzey Amerika veya Meksika'da bulunuyorsanız, Securitas Dürüstlük Hattı’na ek bir iletişim kanalı mevcuttur:

  • ABD: 1-800-574-8637
  • Kanada: 1-866-528-6556
  • Securitas Transport Havacılık Güvenliği: 1-855-249-5707
  • Meksika: +528000991170

Securitas'ın Değerleri ve Etiği ile ilgili bildirilen tüm uygunsuzluk vakaları, raporlama kanalından bağımsız olarak, Securitas Bilgi Uçurma Politikası ve yerel düzenlemelere göre soruşturulur ve belgelenir.