Skip to main content

Securitas Dürüstlük Hattı

Tüm Securitas Türkiye çalışanları, Securitas Değerleri ve Etik Kodu’na ilişkin eğitimleri alır, bu doğrultuda hareket eder ve koda ilişkin ihlalleri bildirir.

Securitas Türkiye şirketlerinin açık ve şeffaf yönetim anlayışı sayesinde tüm çalışanları kendini ifade edebilir ve duygularını, düşüncelerini paylaşabilir. Securitas Dürüstlük Hattı ve diğer kanallardan şikayetlerini iletebilir ve kısa sürede konu hakkında ilgilileri tarafından bilgilendirilir. Tüm çalışanlarının dilek ve şikayetleri, Securitas Türkiye ve Securitas Grup tarafından büyük bir titizlikle takip edilir.

Securitas Değerleri ve Etik Kodu için tıklayınız.

Securitas Dürüstlük Hattı: 0811-288-0001

(Arama yapmak ücretsizdir. Türkçe için sorulduğunda 855-318-5391’i tuşlayın. Çağrı, İngilizce olarak yanıtlanacaktır. Çağrıyı başka bir dilde sürdürmek için: Lütfen tercüman talep etmek için dilinizi belirtin.Tercüman ayarlamak 1-3 dakika sürebilir. Bu süre zarfında lütfen telefonu kapatmayın.)

Securitas Dürüstlük Hattı: Web sayfası için lütfen tıklayınız

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamı için entegre çözümlerimizle ilerleyerek hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image