Skip to main content

Entegre Çözümler

Bizi rakiplerimizden ayrıştıran en temel özelliğimiz, ihtiyacınızı odağımıza alarak entegre çalışan bir güvenlik çözümü sunmamız. İnsanlı özel güvenlik konusundaki deneyimimizi, güvenlik teknolojileri ve uzaktan izleme hizmetleri ile birleştiriyoruz. Bu sayede, iş ortaklarımıza verimlilik, uzaktan müdahale ve ölçümlenebilir hizmet sunuyoruz.

Entegre Çözümler ile;

Risklerin önüne sadece insanlı özel güvenlik hizmeti ile geçmeye çalışmak yetersiz kalır. Bu sebeple, insanla birlikte teknolojiyi de güvenlik çözümlerine entegre etmek optimum fayda sağlamakla beraber maliyetleri azaltır.

  • Sektör ve operasyonunuzun dinamiklerine özel güvenlik ihtiyacınızı belirliyoruz.
  • Size en uygun entegre çözümü tasarlıyoruz.
  • Entegre Çözümler ile güvenliğinizi optimize ederken, verimlilik, tasarruf, uzaktan müdahale ve ölçümlenebilir hizmet sunuyoruz.

Bu video gösterilemiyor. 

Bu videoyu gösteremediğimiz için üzgünüz. Videoyu izlemek için hedefleme amaçlı çerezlere izin vermeniz gerekiyor. Lütfen 'na tıklayınız. 

 

Sektörünüze özel çözümler

Entegre çözümlerimizle farklı sektörlerde hizmet veren iş ortaklarımıza süreklilik sağlarken, teknolojiden güç alıyoruz. Sektörünüze yönelik teknolojik ürünlerimiz ve uzaktan izleme hizmetlerimizle tasarruf ve verimlilik odaklı güvenlik çözümü sunuyoruz.

Securitas Türkiye olarak verdiğimiz hizmetleri tek bir çatı altında kurgulayan Entegre Çözümlerimizi, ilgili şirketlerimiz ile sunuyoruz.

Bu form sadece Securitas Türkiye'nin sunduğu güvenlik çözümleri ile ilgili bilgi ve teklif almak içindir. İş başvurusunda bulunmak için E-Başvuru web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

An error has occurred while getting captcha image

Securitas Türkiye’nin Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.