Skip to main content

Securitas Türkiye

Securitas Türkiye’nin 11 bölge müdürlüğü, 74 şube müdürlüğü ve 20 bini aşkın çalışanı bulunmaktadır. Endüstriyel tesislerden perakende zincirlerine, turizmden enerjiye, alışveriş merkezlerinden havacılığa kadar 26 farklı sektörde 1.200’den fazla firmaya hizmet vermektedir. 73 ilde bünyesindeki ilgili şirketler aracılığı ile özel güvenlik, uzaktan izleme, resepsiyon, risk yönetimi ve danışmanlık, kontrol ve destek hizmetleri, güvenlik teknolojileri ve itfaiye hizmetleri sunmaktadır.

Teknoloji ve Bilgiyi, Hizmetlerimize Entegre Ediyoruz

  • 1992 yılında, Türkiye özel güvenlik pazarında ilk kurulan şirketlerden biri olan DAK Güvenlik ile Securitas Güvenlik Hizmetleri'nin temeli atılmış oldu.
  • Teknoloji ve bilgiyi, hizmetlerine entegre ederek hızla büyüyen Securitas, Türkiye pazarında bilgi lideri misyonunu koruyor. Uluslararası kalite ve deneyimlerini, yerel operasyon gücü ile birleştirerek öncülük ediyor.
  • 2006 yılına gelindiğinde DAK ile Kare Güvenlik Securitas Güvenlik Hizmetleri adı altında birleşti. Securitas Güvenlik Hizmetleri bugün, Securitas Avrupa Güvenlik Hizmetleri’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamı için entegre çözümlerimizle ilerleyerek hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image