Skip to main content

Securitas Türkiye

Securitas Türkiye olarak 11 bölge müdürlüğü ve 22 bini aşkın çalışanımız bulunmaktadır. Endüstriyel tesislerden perakende zincirlerine, turizmden enerjiye, alışveriş merkezlerinden madenciliğe kadar 29 farklı sektörde hizmet vermekteyiz.

Bu video gösterilemiyor. 

Bu videoyu gösteremediğimiz için üzgünüz. Videoyu izlemek için hedefleme amaçlı çerezlere izin vermeniz gerekiyor. Lütfen 'na tıklayınız.

 

Bilgi lideri Securitas Türkiye

Dünyada olduğu gibi, Türkiye pazarında da yıllar içerisinde adım adım ilerleyerek güvenlik sektöründe bilgi lideri olduk. Bünyemizdeki ilgili şirketlerimiz aracılığı ile Türkiye'de 81 ilde insanlı özel güvenlik, uzaktan izleme, güvenlik teknolojileri, itfaiye hizmetleri, risk yönetimi ve danışmanlık, kontrol ve destek hizmetleri sunmaktayız.

  • Securitas, Türkiye’de özel güvenlik pazarında ilk kurulan şirketlerden biri olan DAK Güvenlik ve Kare Güvenlik satın alması ile 2006’da Türkiye pazarına girdi.
  • 2010’da ICTS Türkiye satın alındı. 2011’de ilk özel itfaiye şirketi kuruldu.
  • Teknoloji yatırımları başlatılarak Sensormatic satın alması gerçekleşti. Günümüzde Securitas Technology ismi ile operasyonlarını sürdürüyor.
  • 2018’de Pronet Güvenlik ve Danışmanlık Hizmetleri satın alındı.
  • 2021 yılında ise Tepe Güvenlik’i bünyemize katarak etki alanımızı genişletmeye devam ediyoruz. Günümüzde Securitas Alarm ismi ile operasyonlarını sürdürüyor.

Bu form sadece Securitas Türkiye'nin sunduğu güvenlik çözümleri ile ilgili bilgi ve teklif almak içindir. İş başvurusunda bulunmak için E-Başvuru web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

An error has occurred while getting captcha image

Securitas Türkiye’nin Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.