Skip to main content

Securitas Türkiye

Securitas Türkiye, endüstriyel tesislerden perakende zincirlerine, turizmden enerjiye, alışveriş merkezlerinden havacılığa kadar 26 farklı sektörden 1100'den fazla iş ortağına, 73 ilde, 2900 hizmet noktasında; bünyesindeki ilgili şirket aracılığı ile güvenlik, uzaktan izleme, kontrol destek, resepsiyon, risk yönetimi, danışmanlık, itfaiye hizmetlerini sunar. Securitas Türkiye’nin 11 bölge müdürlüğü, 74 şube müdürlüğü ve yaklaşık 20 bin çalışanı bulunmaktadır.

Teknoloji ve Bilgiyi, Hizmetlerimize Entegre Ediyoruz

  • 1992 yılında, Türkiye özel güvenlik pazarında ilk kurulan şirketlerden biri olan DAK Güvenlik ile Securitas Güvenlik Hizmetleri'nin temeli atılmış oldu.
  • Teknoloji ve bilgiyi, hizmetlerine entegre ederek hızla büyüyen Securitas, Türkiye pazarında bilgi lideri misyonunu koruyor. Uluslararası kalite ve deneyimlerini, yerel operasyon gücü ile birleştirerek öncülük ediyor.
  • 2006 yılına gelindiğinde DAK ile Kare Güvenlik Securitas Güvenlik Hizmetleri adı altında birleşti. Securitas Güvenlik Hizmetleri bugün, Securitas Avrupa Güvenlik Hizmetleri’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Güvenlik ihtiyaçlarınızı tek bir çözümde birleştirerek, hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image