Skip to main content

Turizm

Securitas Türkiye olarak, turizm sektörünün ihtiyaçlarını anlayıp, sektöre yönelik en üst seviyede hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan otelinizin ihtiyaç ve hassasiyetlerini odağımızda tutacak şekilde güvenlik çözümünü kurguluyoruz.

Turizm sektörüne özel katma değerli güvenlik çözümleri

Sizin için hayata geçireceğimiz güvenlik çözümlerinde katma değer sunmak önceliğimiz. Otelinizde yaptığımız risk analizi sonrasında belirlenecek olan güvenlik çözümlerimizi, otelinizin öncelikleri ve hassasiyetleri doğrultusunda hayata geçiriyoruz. Globaldeki güvenlik bilgimizi yerel tecrübemiz ile birleştirerek entegre ve katma değer yaratan bir hizmet sunuyoruz. Securitas Türkiye'nin sunduğu güvenlik hizmetleri ile misafirlerinize sunduğunuz hizmet kalitesini artırırken, otelinizin güvenli ve keyifli ortamını bozabilecek olası riskleri önüne geçebilirsiniz.

Entegre çözümler

Turizm sektöründe, her projenin kendine has bir karakteri bulunur. Bu riskleri sadece insanlı özel güvenlik hizmetleri ile engellemek yetersiz kalır. Bu sebeple, insanla birlikte teknolojiyi de güvenlik çözümlerine entegre etmek, optimum fayda sağlamakla beraber maliyetleri azaltır.

Securitas İtfaiye Hizmetleri

Turizm sektörüne özel itfaiye çözümleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Teklif veya bilgi almak için hemen bize ulaşın!

Bu form sadece Securitas Türkiye'nin sunduğu güvenlik çözümleri ile ilgili bilgi ve teklif almak içindir. İş başvurusunda bulunmak için E-Başvuru web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

An error has occurred while getting captcha image

Securitas Türkiye’nin Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.