Skip to main content

Perakende

Securitas Türkiye olarak, perakende sektörünün ihtiyaçlarını anlayıp, sektöre yönelik üst seviyede hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Zincir mağazalar, zincir marketler ve zincir restoranlarda ihtiyacınıza özel güvenlik çözümleri kurguluyor ve hayata geçiriyoruz.

Perakende sektörüne özel katma değerli güvenlik çözümleri

Sizin için hayata geçireceğimiz güvenlik çözümlerinde katma değer sunmak önceliğimiz. Yaptığımız risk analizi sonrasında belirlenecek olan güvenlik çözümlerimizi sizin önceliklerinize göre hayata geçiriyoruz. Globaldeki güvenlik bilgimizi yerel tecrübemiz ile bir araya getirerek, sektörün ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap vermeyi amaçlıyoruz.

  • Sektör tecrübesi ile prosedürlerinize uygun hareket kabiliyetine sahibiz.
  • Mağaza içi müşteri davranışları ile ilgili ölçümlemeler yapabilen teknolojiye sahibiz. Kayıp önleme projeleri ile olası kayıpların önüne geçiyoruz.
  • Sürdürülebilir ve sektördeki yeniliklere hızlı adapte olan bir hizmet sunuyoruz.
  • Entegre çözümler ile güvenlik hizmetini optimize ediyoruz.

Entegre çözümler

Alışveriş merkezlerinde riskleri sadece insanlı özel güvenlik hizmeti ile engellemek yetersiz kalır. Bu sebeple, insanla birlikte teknolojiyi de güvenlik çözümlerine entegre etmek optimum fayda sağlamakla beraber maliyetleri azaltır.

Securitas İtfaiye Hizmetleri

Perakende sektörüne özel itfaiye çözümleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Teklif veya bilgi almak için hemen bize ulaşın!

Bu form sadece Securitas Türkiye'nin sunduğu güvenlik çözümleri ile ilgili bilgi ve teklif almak içindir. İş başvurusunda bulunmak için E-Başvuru web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

An error has occurred while getting captcha image

Securitas Türkiye’nin Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.