Skip to main content

Perakende

Perakende sektöründe sunduğumuz Entegre Çözümler ile Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığıyla riskleri azaltmak ve maliyet avantajı sağlamakla kalmıyoruz; aynı zamanda mağazalara giren çıkan müşteriyi sayabiliyor, satışların en yoğun olduğu saatleri tespit ederek verimliliği artıracak bilgileri müşterilerimizle paylaşabiliyor, çok satan ya da satış rakamı düşen ürünleri tespit edebiliyor, bu bilgiler ışığında müşterilerimizin yeni pazarlama stratejileri geliştirmesine katkı sağlıyoruz.

Perakende sektörünün birbirinden farklı beklentilerine çözümler üreten ve ekonomik özellikleri göz önüne alarak oluşturduğu entegre çözümlerini hayata geçiren Securitas farklı profildeki iş ortaklarına hizmet veriyor.

Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığıyla; sektörün mağdur olduğu ürün kaybını, iş ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu “Kayıp Önleme Projeleri” sayesinde en aza indiriyor. Diğer yandan Milli Projeler yapılanması sayesinde her lokasyonda aynı standardın sağlanmasını başarıyor ve iş ortaklarının beklentilerine en uygun çözümü üretiyor.

Sürekli olarak profesyonel ve kişisel gelişim eğitimleri ile donanımı artırılan Securitas Türkiye ilgili şirketlerinde görevli güvenlik görevlilerimize; perakende sektörünün ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış olan “İmaj Kapıda Başlar, “Profiling (şüpheli paket, şahıs tespiti) Sınıf ve Uzaktan Eğitimi”, “Perakende Risk Tespiti” ve “Engellilerle İletişim” eğitimlerini veriyoruz. Bu sayede müşterilerimize de kendi müşterilerinin memnuniyetini artırmaları için destek oluyoruz.

Ayrıca, perakende sektörü perakende sektörü özelinde düzenlediğimiz “Masa Başı Tatbikatları” esnasında müşterilerimiz ile bir araya gelerek olası risk senaryolarını değerlendiriyor ve durumlara özel çözümler konusunda müşterilerimizin farkındalığını artırarak perakende sektörünün gelişimine katkıda bulunuyoruz.

Securitas, Türkiye’nin her bölgesinde perakende sektörüne verdiği hizmeti; 

  • Zincir Giyim Mağazaları,
  • Zincir Marketler,
  • Restorant Cafe-Bar, Yapı Marketler,
  • Zincir Elektronik Marketler ve Alışveriş Merkezleri

alt segmentlerinde sunuyor. 

 

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz?

Güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamı için entegre çözümlerimizle ilerleyerek hem risklerinizi hem de maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image