Skip to main content

Perakende

Perakende sektörüne özel güvenlik çözümleri

Securitas Türkiye olarak, perakende sektörünün ihtiyaçlarını anlayıp, sektöre yönelik en üst seviyede hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Zincir mağazalar, zincir marketler ve zincir restoranlarda ihtiyacınıza özel güvenlik çözümleri kurguluyor ve hayata geçiriyoruz.

Perakende sektörüne özel katma değerli güvenlik çözümleri

Sizin için hayata geçireceğimiz güvenlik çözümlerinde katma değer sunmak önceliğimiz. Yaptığımız risk analizi sonrasında belirlenecek olan güvenlik çözümlerimizi sizin önceliklerinize göre hayata geçiriyoruz. Global güvenlik bilgiyi lokal tecrübe ile bir araya getirerek, sektörün ihtiyaçlarına Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığıyla en doğru şekilde cevap vermeyi amaçlıyoruz.

  • Güvenlik süreçlerine uluslararası teknolojiyi ve yerel bilgiyi entegre ediyoruz.
  • Sürdürülebilir ve sektördeki yeniliklere hızlı adapte olan bir hizmet sunuyoruz.
  • Sektör tecrübesi ile prosedurlerinize uygun hareket kabiliyetine sahibiz.
  • Entegre çözümler ile güvenlik hizmetini optimize ediyoruz.
  • Mağaza içi müşteri davranışları ile ilgili ölçümlemeler yapabilen teknolojiye sahibiz. Kayıp önleme projeleri ile olası kayıpların önüne geçiyoruz.

Entegre çözümler

Alışveriş merkezlerinde riskleri sadece insanlı güvenlik hizmeti ile engellemek yetersiz kalır. Bu sebeple, insanla birlikte teknolojiyi de güvenlik çözümlerine entegre etmek optimum fayda sağlamakla beraber maliyetleri azaltır.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamı için entegre çözümlerimizle ilerleyerek risklerinizi azaltırken, maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize ulaşın

An error has occurred while getting captcha image

Securitas Türkiye’nin Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.