Skip to main content

Melker Schörling Bursu

Çalışanlarımızın bilgisi ve deneyimi Securitas’ın temelidir. Melker Schörling Bursu çalışanlarımıza profesyonel bilgi ve deneyimlerini uluslararası bir düzlemde geliştirme fırsatı sunmaktadır. Burs her yıl, işlerinde her gün kahraman gibi davranarak müşterilerimiz için sürekli olarak bir fark yaratan dört saha çalışanına verilmektedir.

1992’de başlatılan Melker Schörling Bursu, Melker Schörling, Yönetim Kurulu Başkanı olmak için Başkanlık ve CEO’luk görevini bıraktığında oluşturuldu. Bu bursun amacı, Securitas’ın faaliyet gösterdiği bir başka ülkede belli bir alanda/konuda uluslararası eğitim fırsatları sunmaktır.

Başvuru Süreci

2020 yılı için son başvuru tarihi, 27 Kasım 2019'dur. Bursu kazananlar, 12 Şubat 2020 tarihinde belirlenecektir. Burs faaliyeti, Nisan - Haziran 2020 tarihleri arasında gerçekleşecektir. 

Detaylı bilgiye, Securitas Çalışan Portalı'ndan ya da bağlı bulunduğunuz şube müdürlüğününden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdaki başvuru broşürünü inceleyebilirsiniz.  

Detaylı bilgi için broşüre tıklayın. 

Securitas Türkiye İlgili Şirketleri'ne katılmak için E-Başvuru Portalı'nı ziyaret edin!

Başarı hikayenizi Securitas'ta yazın!

Securitas olarak dünyayı daha güvenli hale getirmek için çalışıyoruz. Bizimle birlikte, kendi başarı hikayenizi yazmak ister misiniz?

Hemen Başvurun