Enerji

Segmente özgü bir şekilde oluşturduğumuz “Risk Değer Zinciri” ile iş ortaklarımıza özel çözümler sunuyoruz.

Securitas Türkiye ilgili şirketlerinin hizmet verdiği enerji segmentinde: üretim, dağıtım, enerji nakil hatları faaliyetlerini kapsayan, iş süreçlerindeki güvenlik risklerini ve ihtiyaçlarını analiz ediyor. Enerji üretim, dağıtım ve iletim hatlarının genelde mücavir alanlarda bulunması, iletişim ve enerji kablo hattı kurulması mümkün olmayan arazilerde, mobil elektronik güvenlik sistemleri sunuyor.

Risk Değer Zinciri

Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile enerji segmentinde yer alan iş ortaklarına, bu segmente özgü bir şekilde oluşturduğu Risk Değer Zinciri ile çözümler sunuyor.. Bu zincir farklı alanlarda tehdit oluşturabilecek risklerin analizini açık bir şekilde ortaya çıkarır ve riskleri derecelendirerek önlemlerin durumunu da şekillendirir. “Risk Değer Zinciri” her projeye özel olarak ana başlıkları ve olayları içerecek şekilde detaylandırılır.

Securitas Türkiye ilgili şirketleri aracılığı ile Türkiye’nin her bölgesinde enerji sektörüne verdiği hizmeti; rüzgar gülleri, enerji santralleri ve dağıtım alt segmentlerinde sunuyor.

Güneş Enerji Santralleri

Güneş Enerji Santrallerinde bir gün nasıl geçer?

Daha Fazla Bilgi Almak İster Misiniz

Bize Ulaşın

An error has occurred while getting captcha image