Skip to main content

Enerji

Securitas Türkiye ilgili şirketleri ile, enerji sektörünün ihtiyaçlarına yönelik teknolojik ürünlerimiz ve uzaktan izleme hizmetlerimizle tasarruf odaklı bir güvenlik çözümü sunuyoruz. Bu çözümü dijital raporlarla ölçümleyerek sürdürülebilir bir hizmet sağlıyoruz.

Bu video gösterilemiyor. 

Bu videoyu gösteremediğimiz için üzgünüz. Videoyu izlemek için hedefleme amaçlı çerezlere izin vermeniz gerekiyor. Lütfen 'na tıklayınız. 

 

Enerji sektörüne özel katma değerli güvenlik çözümleri

Enerji sektöründe üretim, dağıtım ve enerji nakil hatları faaliyetlerini kapsayacak tüm güvenlik risklerinizi ve ihtiyaçlarınızı analiz ediyoruz. Tesis türünüze göre yaptığımız risk analizi sayesinde olası risk ve ihtiyacınıza özel güvenlik çözümlerimizi hayata geçiriyoruz. Sunduğumuz güvenlik çözümlerinde katma değer yaratmak önceliğimiz.

  • Farklı alanlarda tehdit oluşturabilecek risklerin analizini yapıyoruz.
  • Tespit ettiğimiz tüm risklere ve ihtiyaçlara yönelik güvenlik çözümünü sunuyoruz.
  • Teknoloji ve uzaktan izleme hizmetlerini etkin olarak kullanıyoruz.
  • Dijital raporlarla ölçülebilir ve sürdürülebilir hizmet sağlıyoruz.

Entegre çözümler

Enerji sektöründe her projenin kendine has bir karakteri vardır. Zorlu coğrafi koşullar ve şebeke elektriğine erişim güçlüğü gibi durumlarda riskler artar. Bu riskleri sadece insanlı özel güvenlik hizmeti ile engellemek yetersiz kalır. Bu sebeple, insanla birlikte teknolojiyi de güvenlik çözümlerine entegre etmek, optimum fayda sağlamakla beraber maliyetleri azaltır.

Securitas İtfaiye Hizmetleri

Enerji sektörüne özel itfaiye çözümleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Teklif veya bilgi almak için hemen bize ulaşın!

Bu form sadece Securitas Türkiye'nin sunduğu güvenlik çözümleri ile ilgili bilgi ve teklif almak içindir. İş başvurusunda bulunmak için E-Başvuru web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

An error has occurred while getting captcha image

Securitas Türkiye’nin Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.