Skip to main content

Smart

Dijital Dönüşümün Gücü

Sahada çalışan güvenlik görevlilerine şubeler tarafından görevler atanmasını, bu görevlerin tamamlanma durumunun takip edilmesini ve sahada görülen riskler ile yaşanan olayların raporlanmasını sağlayan bu sis-tem, Securitas Türkiye tarafından geliştirildi. Smart-M her aşamada riskler olaya dönüşmeden önlem alabilmek için tasarlandı.

Smart Özellikleri

Yürütülen Güvenlik Hizmetleri hakkında anlık veriler toplanmasını ve bu verilerin gerek Securitas Türkiye ilgili şirketleri içerisinde gerekse hizmet alan kurumlarla paylaşılmasını sağlayan Smart;

  • Kalite kontrol ve hizmet kalitesini artırmayı,
  • Daha hızlı iletişim ve tepki süreçleri oluşturmayı,
  • Verilen hizmeti sayısallaştırarak güvenliği ölçülebilir bir hizmet halinde sunmayı hedefler.

Smart; Securitas Türkiye ilgili şirketlerinin hizmet kalitesini ölçmek ve artırmak, anlık raporlama sağlamak, hem İş Ortaklarımıza hem de Securitas Türkiye ilgili Şirketlerine sahadan hızlı bilgi akışı ve iletişim kolaylığı sağlamak amacıyla kullanılan ve geliştirilen bir sistemdir.

 
 
Securitas Türkiye ilgili şirketleri tarafından sahada yapılan risk analizi çalışmaları ve hizmet alan kuruluş temsilcilerinin istekleri doğrultusunda hazırlanan tüm görevler PDA cihazlarına sistem tarafından gönderilir. Sahada bulunan Securitas Türkiye ilgili şirketleri güvenlik görevlileri veri girişlerini yapmak ve sistem tarafından gelecek yönlendirmeleri takip etmek için Smart Mobile kullanırlar. Görevlerin yapılıp yapılmadığı, ne zaman, ne şekilde ve kim tarafından yapıldığı da belgelenmekte ve anlık olarak raporlanır.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamı için entegre çözümlerimizle ilerleyerek risklerinizi azaltırken, maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize ulaşın

An error has occurred while getting captcha image

Securitas Türkiye’nin Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.