Skip to main content

Securitas Türkiye

Securitas Türkiye olarak 81 ilde, 11 bölge müdürlüğümüz ve 22 bini aşkın çalışanımız ile güvenlik sektörüne değer katıyoruz. Endüstriyel tesislerden perakende zincirlerine, turizmden enerjiye, alışveriş merkezlerinden madenciliğe kadar 29 farklı sektörde hizmet veriyoruz.

Securitas'ın Yolculuğu: Tarihçemizi Kutluyoruz!

Securitas, 1934 yılındaki kuruluşundan bu yana mütevazi başlangıçlara dayanan, sarsılmaz temel değerler ve amaçlarla yönlendirilen olağanüstü bir yolculuğa çıktı. Sektör lideri olma yolculuğumuzu şekillendiren hikayeleri ve kilometre taşlarını vurgulayan bölümleri keşfetmek için tıklayın.

Bu video gösterilemiyor. 

Bu videoyu gösteremediğimiz için üzgünüz. Videoyu izlemek için hedefleme amaçlı çerezlere izin vermeniz gerekiyor. Lütfen 'na tıklayınız.

 

Farklı bir dünya görün

İnsanları güvende hissettirdiğimiz yaklaşık 90 yıllık tecrübemiz ile potansiyeli, pozitifliği, ilerlemeyi görebiliyoruz. Bu sayede, dünyanızın daha güvenli hale gelmesine yardımcı oluyoruz. Güvenlik çözümlerimiz, hizmet verdiğimiz sektörler ve hakkımızda bilgi alarak farklı bir dünya görmeye hazır mısınız?

Securitas Entegre Çözümler

Securitas Türkiye olarak ihtiyaçlarınızı dinliyor ve anlıyoruz. Tek bir çatı altında ve müşteriye özel kurgulanmış Entegre Çözümlerimiz ile İnsanlı Özel Güvenlik Hizmetleri, Güvenlik Teknolojileri ve Uzaktan İzleme Hizmetleri’nin entegre çalıştığı bir güvenlik çözümü sunuyoruz.

Hemen inceleyin

Bu video gösterilemiyor. 

Bu videoyu gösteremediğimiz için üzgünüz. Videoyu izlemek için hedefleme amaçlı çerezlere izin vermeniz gerekiyor. Lütfen 'na tıklayınız.

Securitas Yanında ile çalışanlarınızın güvenliği için olası tehlikelere karşı onların yanında olun!

Securitas Yanında ile çalışanlarınız kendilerini güvende hissetsin.

  • Belirlenen numaralarla çift yönlü sesli iletişim özelliği
  • Acil ve gerekli durumlarda lokasyon bazlı destek sağlama
  • Güvenlik prosedürlerini (ihbar bildirim süreç yönetimini) uygulama ve alarm değerlendirme
Hemen inceleyin

Smart (Güvenlik Yönetim Sanatı)

Dijital modüllerimiz ile tüm güvenlik süreç yönetiminize yardımcı oluyoruz.

  • Tüm güvenlik uygulamalarının takibi
  • Talimatlarda anında değişiklik isteği
  • Gerçekleşen görevlerin takibi
  • Uzaktan Eğitim Platformu erişimi
Hemen inceleyin

Securitas Alarm ile eviniz ve iş yeriniz 7/24 güvende!

Securitas Alarm ile ev veya iş yerinizde meydana gelebilecek hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, acil sağlık ve panik durumları gibi güvenlik ihtiyaçlarınız için geliştirdiğimiz alarm ve kamera sistemleri sunuyoruz. Herhangi bir alarm durumunda oluşan alarm sinyalinin, 7/24 çalışan Alarm İzleme Merkezi çalışanlarımız tarafından değerlendirilerek en doğru aksiyonun alınmasını sağlıyoruz.

Başarı hikayenizi Securitas'ta yazın!

Securitas olarak dünyayı daha güvenli hale getirmek için çalışıyoruz. Bizimle birlikte, kendi başarı hikayenizi yazmak ister misiniz?

Başvuru için tıklayın

Teklif veya bilgi almak için hemen bize ulaşın!

Bu form sadece Securitas Türkiye'nin sunduğu güvenlik çözümleri ile ilgili bilgi ve teklif almak içindir. İş başvurusunda bulunmak için E-Başvuru web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

An error has occurred while getting captcha image

Securitas Türkiye’nin Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.