Skip to main content

Securitas Mobil Kamera

Değişen güvenlik ihtiyaçlarına etkin çözüm

Operasyonel koşulların hızlı değiştiği alanlarda, bu değişken koşullara hızlıca adapte olabilecek güvenlik çözümlerine ihtiyaç duyar. Securitas Mobil Kamera ile olası risklerin önüne geçiyoruz.

Securitas Mobil Kamera

Securitas Mobil Kamera hızla devreye alınabilen bir çözüm olarak, değişen operasyonel güvenlik ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmek için tasarlanmıştır.

  • Koşulların ve risklerin hızlı değişkenlik gösterdiği maden, enerji sahaları veya şantiyeler gibi geniş alanların güvenlik kurgularında etkin ve taşınabilir bir çözümdür.
  • Sistem kurgusu, ihtiyaca özel olarak da tasarlanabileceği gibi genelde iki sabit ve bir hareketli kameradan oluşmaktadır.
  • Üzerinde bulunan seslenme ve aydınlatma sistemleri ile ihlaller halinde etkin caydırma sağlarken, bataryaları sayesinde elektrik bağlantısının kesildiği durumlarda dahi saatlerce hizmet verir.
  • Özel römorku sayesinde bir araç arkasında çekilerek hizmet verilecek bölgeye getirilir ve dakikalar içerisinde devreye alınır.
  • Geçici süreli güvenlik çözümleri için özel olarak Securitas Türkiye ilgili şirketler aracılığı ile tasarlanmıştır.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Güvenlik ihtiyaçlarınızın tamamı için entegre çözümlerimizle ilerleyerek risklerinizi azaltırken, maliyetlerinizi optimize etmek için bize ulaşın.

Bize ulaşın

An error has occurred while getting captcha image

Securitas Türkiye’nin Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.