Skip to main content

Securitas Mobil Kamera

Securitas Mobil Kamera ile operasyonun ve saha koşullarının değişken olduğu projelerde, hızlı adapte edilebilir ve taşınabilir güvenlik çözümü sunuyoruz.

Bu video gösterilemiyor. 

Bu videoyu gösteremediğimiz için üzgünüz. Videoyu izlemek için hedefleme amaçlı çerezlere izin vermeniz gerekiyor. Lütfen 'na tıklayınız.

 

Securitas Mobil Kamera

Securitas Mobil Kamera, hızla devreye alınabilen ve değişen operasyonel güvenlik ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilen bir çözümdür.

  • Koşulların ve risklerin hızlı değiştiği maden sahaları, enerji sahaları veya şantiyeler gibi geniş alanların güvenlik kurgularında etkin ve taşınabilir bir çözümdür.
  • Sistem kurgusu, ihtiyaca özel olarak tasarlanabileceği gibi genelde iki sabit ve bir hareketli kameradan oluşmaktadır.
  • Üzerinde bulunan seslenme ve aydınlatma sistemleri ile herhangi bir ihlal durumunda caydırıcılık özelliği varken, bataryaları sayesinde elektrik bağlantısının kesildiği durumlarda dahi saatlerce hizmet verebilir.
  • Özel römorku sayesinde bir araç arkasında çekilerek hizmet verilecek bölgeye getirilir ve dakikalar içerisinde devreye alınır.
  • Geçici süreli güvenlik çözümleri için özel olarak Securitas Türkiye ilgili şirketler aracılığı ile tasarlanmıştır.

Teklif veya bilgi almak için hemen bize ulaşın!

Bu form sadece Securitas Türkiye'nin sunduğu güvenlik çözümleri ile ilgili bilgi ve teklif almak içindir. İş başvurusunda bulunmak için E-Başvuru web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

An error has occurred while getting captcha image

Securitas Türkiye’nin Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunmasına ilişkin aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.